informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Mazury białym eldorado

6 grudnia 2002

Można już jeździć... w Gołdapi na Mazurach. Od kilku dni na głównym i oświetlonym stoku zjazdowym Pięknej Góry pracują cztery armatki śnieżne.

Jak zapewnia Marian Mioduszewski, pracownik Centrum Rekreacyjnego Piękna Góra, warunki śniegowe są znakomite. Czynne są także wyciąg orczykowy i wypożyczalnia nart. Naśnieżanie stoku potrwa do soboty, a tego dnia o 9.00 jest planowane oficjalne otwarcie w Gołdapi sezonu narciarskiego.

W niedzielę na Pięknej Górze odbywać się będą mistrzostwa Polski Seniorów w Saneczkarstwie. Do ślizgów eliminacyjnych zgłosiło się około 50 zawodników z całej Polski.

Ośrodki białego szaleństwa w Beskidach, Tatrach czy Sudetach wciąż czekają na opady śniegu, bądź spadek temperatury wystarczający do uruchomienia sztucznego naśnieżania.


POWIĄZANE

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...

12 placówek agroturystycznych zostało we wtorek laureatami konkursu "Na wsi najl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę