informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne

5 maja 2008
Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach  jest głównym organizatorem V edycji konkursu wojewódzkiego pn.: „Piękne i bezpieczne gospodarstwo agroturystyczne” 2008. Celem konkursu jest między innymi upowszechnianie wśród rolników znaczenia bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwie i usługach agroturystycznych.
 Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie odbywa się przez specjalistki ds. gospodarstwa wiejskiego i agroturystyki w Powiatowych Zespołach Doradczych ŚODR do 10 maja 2008 roku.  Natomiast lustracji i oceny gospodarstw zakwalifikowanych do finału wojewódzkiego dokonuje Komisja konkursowa powołana przez ŚODR Modliszewice.
Ogłoszenie wyników konkursu i nagrodzenie laureatów odbędzie się 29 czerwca 2008 r. podczas Dnia Otwartych Drzwi w ŚODR Modliszewice.

       

POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę