informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Rozbawione Tatry i Podhale

23 lipca 2002

Dla wczasowiczów wypoczywających w Tatrach i na Podhalu gospodarze miejscowości turystycznych przygotowali sporo ciekawych imprez kulturalnych i rekreacyjnych.

W Zakopanem trwają XXV Dni Muzyki Karola Szymanowskiego a w Poroninie trwa wielka impreza plenerowa "Poronińskie Lato" w  ramach której,  został zorganizowany przegląd góralskich zespołów regionalnych i ludowy festyn. W Rabce Zdroju trwa Święto Góralskiego Humoru z udziałem bohaterów książki księdza profesora Józefa Tischnera "Historia filozofii po góralsku". Występują tam góralskie kabarety i zespoły muzyczne.

W Nowym Sączu odbywa się Święto Dzieci Gór – festiwal dziecięcych zespołów regionalnych. Uczestniczy w nich 12 grup folklorystycznych z nieomal całego świata. Wczoraj wieczorem koncertowały zespoły z rosyjskiej Republiki Inguszeti i Małe Lachy z Nowego Sącza. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią ma być dzień angolańsko-beskidzki.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę