informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Szkolenie dla rolników

15 grudnia 2004

Starostwo Powiatowe w Brzesku, miejscowy oddział Małopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz Stowarzyszenie Producentów i Doradców Rolnictwa zorganizowało szkolenie dla rolników świadczących usługi agroturystyczne. W spotkaniu, na którym omówiono temat "Żywność ekologiczna atrakcyjnym produktem agroturystycznym", wzięło udział 30 osób.

-Nie bez powodu połączono ze sobą dwa zagadnienia: agroturystykę i ekologię. Właśnie na poziomie gospodarstwa agroturystycznego może się odbywać obrót produktami ekologicznymi. Jest to bardzo ważne ogniwo wciąż borykającego się z trudnościami rynku produktów ekologicznych - powiedział nam starosta Grzegorz Wawryka, który otworzył szkolenie.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się z zasadami produkcji ekologicznej, poszerzyli też swoją wiedzę na temat wsparcia finansowego z funduszy unijnych na tworzenie gospodarstw agroturystycznych, a w dalszym etapie na ich rozwój i podwyższanie standardów.

Wszelkich informacji dotyczących pozyskiwania takich funduszy udziela Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Brzesku przy ulicy Mickiewicza 5 (tel. 66 30 183).


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę