informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Szlak wodny rzeki Pilicy

6 czerwca 2006

Przedstawiciele gmin i powiatów z terenów nadpilicznych oraz Marszałek Województwa Łódzkiego 2 czerwca podpisali list intencyjny na rzecz aktywizacji turystyczno-gospodarczej terenów doliny rzeki Pilicy. Projekt obejmuje tworzenie oferty turystycznej w oparciu o walory rzeki Pilicy i jej dorzecza. Naturalne walory krajoznawcze, rekreacyjne i edukacyjne oraz kultura regionu i jego tradycje tworzą dogodne warunki do uprawiania turystyki aktywnej i kwalifikowanej.

Szlak będzie wykorzystywał walory kulturowe, krajoznawcze i wypoczynkowe dorzecza Pilicy. Najcenniejsze fragmenty dorzecza Pilicy są chronione w 3 parkach krajobrazowych: Przedborskim, Sulejowskim i Spalskim. Biuro Planowania Przestrzennego Województwa Łódzkiego przeprowadza już inwentaryzację infrastruktury, którą można wykorzystać w celach turystycznych. W kolejnym etapie prac przygotowana zostanie koncepcja zagospodarowania terenów nadpilicznych.


POWIĄZANE

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...

12 placówek agroturystycznych zostało we wtorek laureatami konkursu "Na wsi najl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę