informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Turystyczna pamiątka z regionu

10 marca 2006

Rozstrzygnięta została III edycja konkursu na Turystyczną Pamiątkę z Regionu. Konkurs organizowany przez Polską Organizację Turystyczną przy współudziale "Aktualności Turystycznych" i Małopolskiej Organizacji Turystycznej ma na celu wyróżnienie i popularyzację najbardziej atrakcyjnych i skutecznych marketingowo pamiątek symbolizujących regiony turystyczne Polski.

Zgłoszono 70 pamiątek, spośród których przyznano nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach:w kategorii wyrobów symbolizujących region, miejscowość lub lokalną tradycję,w kategorii artystycznych dzieł z lokalnym motywem i
w kategorii wytworów sztuki kulinarnej i regionalnych przysmaków o unikalnej recepturze.

Wydział Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Łowiczu zgłosił do konkursu twórczynię ludową, p. Krystynę Lis z Nowej Niespuszy w gm. Chąśno, która otrzymała wyróżnienie w kategorii artystycznych dzieł z lokalnym motywem – "Za wycinankę ażurową symbolizującą region łowicki".

Z regionu łódzkiego nagrodzony wyróżnieniem został jeszcze Urząd Miasta Zgierza – "Za Jeża z Miasta Zgierza", wykreowany symbol promocyjny miasta, inspirowany wierszem Wandy Chotomskiej ’’Przygody Jeża spod Miasta Zgierza’’.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę