informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Turystyczna Szóstka w likwidacji

17 grudnia 2002

W Kotlinie Kłodzkiej burmistrzowie i przewodniczący Rad Gmin podjęli jednomyślnie decyzję o zlikwidowaniu Konsorcjum Turystyczna Szóstka.

Konsorcjum Turystyczna Szóstka, dzisiaj można już powiedzieć, że było pierwszą, a zarazem najbardziej znaną w kraju turystyczną organizacją międzygminną, która była pierwowzorem dla innych. 

Burmistrzowie doszli do wniosku, że formuła tej międzygminnej organizacji już się wyczerpała, a koszty jej utrzymania są niewspółmierne do osiąganych efektów. Celem konsorcjum była promocja i rozwój turystyczny gmin Kotliny Kłodzkiej. Organizacja wydawała wspólne foldery gmin, zdobywała środki na remonty szlaków turystycznych, organizowała znane imprezy plenerowe, między innymi Targi Natura Sanat, Agrofetę, Wakacjadę, Piwnik i Zimowy Piknik.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę