informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Wakacyjna oferta PKP

25 czerwca 2002

Już tradycyjnie PKP w czasie wakacji zachęca do korzystania ze swoich linii proponując różne zniżki. Latem liczba podróżnych wzrasta i deficytowa kolej, mimo zniżek, zarabia.  

W czasie wakacji PKP oferuje: rodzinne bilety oraz zniżki na przejazdy grupowe. Rodzinny bilet przysługuje jednemu z rodziców, którego dziecko ma nie mniej niż 4 i nie więcej niż 16 lat. Gdy na wakacje pociągiem wybiera się czteroosobowa rodzina, to bez względu na cel i kierunek podróży może kupić tylko dwa bilety. Przejazdy rodzinne nie będą obowiązywać w czasie między turnusami. 

PKP oferuje też tańsze przejazdy grupowe. Opiekunowie grup powyżej 10 osób, zapłacą za bilet tylko połowę obowiązującej ceny. Z przejazdów wycieczkowych mogą skorzystać ci, którzy jadą nie dalej niż 120 km. Jeśli ktoś zechce podróżować pociągiem w jedną stronę, przysługuje mu 25-procentowa zniżka, jeśli w obie to 50-procentowa.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę