informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Zima w Karkonoszach

9 grudnia 2003

Po miesięcznej przerwie w Karkonosze powróciła zima. Wysoko w górach spadło 15 centymetrów śniegu. Na trawiastych stokach Szklarskiej Poręby i Karpacza pojawili się już pierwsi najbardziej niecierpliwi narciarze...

Na ulicach karkonoskich kurortów intensywnie pracują już piaskarki i pługi. Kierowcy , którzy mają zimowe opony i łańcuchy nie mają kłopotów z poruszaniem się. Najbardziej z opadów świeżego śniegu zadowoleni są narciarze. W Szklarskiej Porębie rozpoczęto już dośnieżanie nartostrad. Na zboczach Szrenicy uruchomiono 16 armatek. Miłośników sportów zimowych można spotkać także na trasach biegowych " Biegów Piastów" w Jakuszycach. Ratownicy Karkonoskiej grupy GOPR ostrzegają - warunki na szlakach turystycznych są trudne. Znawcy Karkonoszy twierdzą, że śnieg zwiastuje już prawdziwą zimę. Kolejnych opadów, po krótkim ociepleniu, należy spodziewać się jeszcze w tym tygodniu. Narciarze mogą już szykować sprzęt.


POWIĄZANE

Pogoda w marcu i kwietniu nie rozpieszcza Polaków, jednak w innych częściach Eur...

Odkrywanie lokalnej kuchni jest bez wątpienia jednym z najprzyjemniejszych aspek...

W tym roku przypada 20. rocznica powstania Stowarzyszenia Roter Hahn (tłum. niem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę