Bezpieczne życie z TUW MACIF Życie

17 października 2013
- Ubezpieczenie na życie to wyraz zaangażowania i odpowiedzialności dorosłych za życie swoje i swoich dzieci. To też rodzaj umowy na wypadek powstania wypadku losowego, którego nie jesteśmy w stanie przewidzieć-  mówi Philippe Saffray, prezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych MACIF Życie.

Najcenniejszą rzeczą jest życie. Dlatego tak ważna jest konieczność zabezpieczenia swojej przyszłości i ubezpieczanie  tego co dla najważniejsze. Utrata zdrowia wiąże  się ze spadkiem dochodów chorego, a w przypadku śmierci z całkowitym ich brakiem. Ubezpieczenie nie zwróci nam zdrowia ani życia ale gdy nas zabraknie nasza rodzina zostanie wsparta finansowo. Podczas choroby lub pobytu w szpitalu nie odczujemy luki finansowej.

- Ubezpieczenia na życie w Macif Życie TUW są dostępne już od 40 zł składki rocznej, dzięki której możemy zapewnić sobie lub swoim bliskim środki finansowe w najtrudniejszych momentach życia. Wystarczy raz w roku w ustalonym terminie dokonać wpłaty składki by w wyniku zaistniałych okoliczności zawartych w polisie otrzymać wypłatę roszczenia – dodaje Philippe Saffray.
Po co więc się ubezpieczać ? – po to, by w przypadku jakiegokolwiek zdarzenia losowego mieć poczucie komfortu psychicznego, aby w każdym momencie życia dzięki polisie na życie, posiadać wsparcie finansowe. Ubezpieczyciel zdejmie z nas finansowy ciężar nieprzewidzianych skutków.


POWIĄZANE

W dniu 9 czerwca 2022 r., Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych realizucjąc wniose...

W czwartek w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyła się organizowana przez Funda...

Inflacja w maju przyspieszyła do tempa najszybszego od przeszło 24 lat. Dwie głó...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę