EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 900
aAGROTECH_bilboard

Dobra Pożyczka Gotówkowa - Najlepsza dla Gospodarstwa

1 października 2009

Dobra Pożyczka Gotówkowa - Najlepsza dla Gospodarstwa.

Wielokrotnie obiecywaliśmy Wujostwu, że odwiedzimy ich na wsi. Tak bardzo chcieli zobaczyć naszą półroczną Córeczkę Olę. Życie jednak biegło swoim torem i ciągle krzyżowało plany. Najpierw przeprowadzka i urządzanie się w nowym mieszkaniu, potem choroba Małej. W końcu nadarzyła się okazja: wujek wyprawiał 50-te urodziny. Nie mogło nas tam z Mężem zabraknąć.


 Do Rakowic wybraliśmy się całą Trójką. Mała zauroczyła wszystkich, zachwytom nie było końca! Pokazaliśmy też zdjęcia nowego mieszkania oraz relację z urlopu w Tunezji. I wtedy Wujek nieśmiało zapytał, czy możemy polecić Mu jakiś solidną Instytucję Finansową. Razem z Ciocią zdradzili, że myślą o modernizacji gospodarstwa i długofalowych inwestycjach. Zamierzają zakupić nowoczesny sprzęt i wyspecjalizować się w mleczarstwie. Niestety, problemem był brak gotówki. Tak dużych oszczędności nie mieli - a dotacje z UE, na które liczyli pozostawały poza zasięgiem. Źródeł finansowania trzeba było szukać na własną rękę. Zapoznali się z więc z propozycjami kliku banków, ale bardzo niewiele ofert przygotowano z myślą o właścicielach gospodarstw rolnych. Kiedy natomiast zdarzyło się, że w bankach oferują kredyt „dla Rolników” to formalności było co nie miara, terminy spłaty niedogodne - a oprocentowanie bardzo wysokie. No i to czekanie na gotówkę… Jednym słowem: za drogo i za długo!


Razem z Mężem spojrzeliśmy na siebie z uśmiechem. Doskonale wiedzieliśmy gdzie Wujek powinien udać się po pieniądze. Dobra Pożyczka Gotówkowa to najlepsze rozwiązanie! Kilka miesięcy temu sami głowiliśmy się skąd wziąć pożyczkę na zakup mieszkania, a Rodzice skorzystali z ich oferty realizując wakacje naszych marzeń. Dobra Pożyczka okazała się strzałem w dziesiątkę. Niska rata, minimum formalności, przyjaźni Doradcy Finansowi służący profesjonalną pomocą. Dodatkowo przypomniałam sobie, że w ofercie Dobrej Pożyczki Gotówkowej są dostępne specjalne propozycje finansowania dla Rolników. Wujek, słysząc o naszym pomyśle nie zamierzał czekać. Od razu zaczął pytać o szczegóły.


Mąż pobiegł więc po laptopa. Dla wygody Klienta wyczerpujące i przejrzyste informacje o Dobrej Pożyczce Gotówkowej znajdują się w Internecie. Podekscytowani weszliśmy na stronę www.dobrapożyczka.com.pl  Pamiętaliśmy, że udzielają pożyczek na dowolny cel od 10 do 300 tys., na okres do 30 lat! Wujostwo, z wypiekami na twarzy zaglądało Nam przez ramię. Szybko sprawdziliśmy wysokość raty na kalkulatorze rat przy kwocie 200 tys., której potrzebowali - rata wynosi jedynie 1250 zł. W imieniu wujka zadzwoniłam pod numer infolinii 0 801 003 160 i umówiłam Mu spotkanie w najbliższym oddziale. Wiedziałam, że Wujek i Ciocia dostaną pożyczkę pod warunkiem odpowiedniego zabezpieczenia, ale z tym nie było problemu - posiadali przecież rentowne gospodarstwo.


Minęło kilka tygodni od naszego pobytu na wsi. Wróciliśmy wypoczęci, zadowoleni i zaopatrzeni w warzywa prosto z ogródka. Wczoraj rozmawiałam z Ciocią Zosią przez telefon, po raz kolejny dziękowała Nam za pomoc. Wujek finalizuje właśnie zakup nowoczesnych maszyn. Pieniądze otrzymał dzięki Dobrej Pożyczce Gotówkowej. Już poleca Ich ofertę wszystkim sąsiadom. Dobra Pożyczka Gotówkowa jest zawsze blisko Naszej Rodziny.

   

Opinie


Katarzyna i Sławomir Rabeć, Przysucha

Z decyzją o powiększeniu areału nosiliśmy się już od dawna. W końcu trafiła się świetna okazja zakupu gruntów rolnych. Nie mieliśmy wkładu własnego, banki - teoretycznie „przyjazne Rolnikom” piętrzyły kolejne wymagania. Z pomocą przyszła Sąsiadka, która podała Nam numer Infolinii Dobrej Pożyczki Gotówkowej (0 801 003 160). Formalności załatwiliśmy w trybie priorytetowym dzięki życzliwości i pomocy Doradcy Finansowego. Warunki pożyczki świetne: niskie raty, przyjazne oprocentowanie, długi czas spłaty (nawet do 30 lat).


Mirosław Zduń, Linowo

Od zawsze wiedziałem, że chcę mieć własne gospodarstwo. Nie zmieniły tego lata pracy za biurkiem w dużym mieście. Nie posiadałem jednak własnych oszczędności na zakup gruntów, a dotacje z UE były poza zasięgiem. Na Pierwszym Portalu Rolnym www.ppr.pl znalazłem informacje o Dobrej Pożyczce Gotówkowej. Pieniądze otrzymałem szybko i bezproblemowo. Oprocentowanie jest naprawdę niskie: pożyczyłem 100 tys. PLN, a miesięcznie płacę jedynie 620 PLN. Teraz robię to, co kocham. Nie musiałem rezygnować z marzeń!


Dobra Pożyczka Gotówkowa - blisko Ciebie i Twoich potrzeb.

Biura Dobrej Pożyczki Gotówkowej znajdują się na terenie całej Polski. Dla ułatwienia kontaktu podajemy numer infolinii: 0 801 003 160, z tel. kom: 0 608 921 608 - koszt połączenia wg stawki Operatora.Dziękujemy za zaufanie!

  
Działamy na rynku od 2002 roku. Teraz w całej Polsce posiadamy już 25 oddziałów.

Rozwijamy się dzięki zaufaniu naszych Klientów, którzy wykazali duże zainteresowanie naszą ofertą. Chcemy zostać wiodącą instytucją finansową na polskim rynku. Osiągniemy to przez zwiększenie kapitału firmowego i zaangażowanie w rozwój kadry. Jesteśmy partnerem nie tylko dla klientów indywidualnych, wspieramy również klientów biznesowych.

W swojej ofercie posiadamy również atrakcyjne pożyczki dla Rolników.

Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Klienta. Zawsze rzetelnie informujemy o swojej ofercie. Do Państwa dyspozycji są dwie infolinie: 0 801 003 160, i z telefonów komórkowych

0 608 921 608. Na naszej stronie internetowej www.dobrapozyczka.com.pl znajduje się pełna lista adresów naszych oddziałów. Nasi doradcy pozostają do Państwa dyspozycji.

Oferujemy pożyczki od 10 tys. do 300 tys. PLN. Plan spłaty jest ściśle dopasowany do potrzeb i możliwości Klienta, a czas spłaty jest rozkładany na okres od roku do 30 lat.

Akceptujemy wszelkie dostępne na polskim rynku formy zabezpieczeń (np. weksel in blanco wraz z deklaracja wekslową, zastaw hipoteczny, cesja należności). Zapewniamy pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów.

Kierownik do Spraw Rozwoju P.K.F. SkarbiecPOWIĄZANE

Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy Weterynarii „Bezpieczeństwo Żywności i Zdr...

W zeszłym miesiącu, Sejm RP przegłosował ustawę o fundacji rodzinnej po poprawka...

Dla ułatwienia osobom zainteresowanym pogłębieniem wiedzy w zakresie rzetelności...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę