aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Umowa ZM DUDA S.A z Bankiem Zachodnim WBK S.A. we Wrocławiu o kredyt inwestycyjny

19 stycznia 2005

Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu 13 stycznia 2005 r. Spółka zawarła z Bankiem Zachodnim WBK S.A. we Wrocławiu umowę o kredyt inwestycyjny.

Na mocy niniejszej umowy, Bank Zachodni WBK S.A. zobowiązał się do udzielenia ZM DUDA S.A. kredytu inwestycyjnego w wysokości 8 mln zł (słownie: osiem milionów złotych). Bank udzielił kredytu na współfinansowanie lub refinansowanie zakupu specjalistycznych środków transportu do przewozu mięsa i żywca, zgodnie z wnioskiem o dofinansowanie realizacji projektu w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego (SPO) ,"Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006: w zakresie działania ,"Poprawa przetwórstwa i marketingu artykułów rolnych".

Zabezpieczenie przedmiotowego kredytu stanowią wpływy na Rachunek bieżący Spółki prowadzony przez BZ WBK S.A. Kredytobiorca, w związku z udzielonym kredytem, w celu zabezpieczenia roszczeń Banku udziela prawnego zabezpieczenia w postaci zastawu rejestrowego na kredytowanych środkach transportu wraz z cesją praw z ich polis ubezpieczeniowych.

Przedmiotowa umowa kredytowa nie zawiera postanowień o karach umownych oraz postanowień dotyczących zastrzeżenia warunku lub terminu.


POWIĄZANE

Komisja Europejska przyjęła wczoraj wniosek określający nowe wspólne rozwiązanie...

Rząd Ukrainy wprowadził zmiany w procedurze weryfikacji eksporterów rolnych w st...

Sądy wciąż będą puchnąć od nowych spraw. Wzrost rdr. będzie nawet 30-proc. W 202...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę