aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Zostań doradcą rolno-środowiskowym

23 grudnia 2015
Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Poznaniu  organizuje szkolenie dla kandydatów na doradcę rolnośrodowiskowego. Osoby, które nabędą uprawnienia doradcy rolnośrodowiskowego, mogą świadczyć usługi doradcze rolnikom przystępującym do realizacji Programu rolnośrodowiskowego wg zasad PROW na lata 2007-2013.
Szkolenie zaplanowano w dniach 14-19 maja 2012r. (część stacjonarna w siedzibie CDR O/Poznań i jednodniowe zajęcia terenowe), oraz 4 czerwca 2012r. (egzamin) godz. 11.30. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa  26 kwietnia 2012 r.
Aby zostać wpisanym na listę doradców rolno środowiskowych należy posiadać wyższe wykształcenie na jednym z n/w kierunków: architektura krajobrazu, biologia, leśnictwo, ochrona środowiska, ogrodnictwo, rolnictwo, technika rolnicza i leśna, weterynaria, zootechnika lub na kierunkach pokrewnych, lub mieć wyższe wykształcenie i co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku doradczym w ośrodku doradztwa rolniczego lub w izbie rolniczej. Ponadto ukończyć szkolenie   i zdać egzamin na doradcę rolno środowiskowego oraz  ukończyć szkolenie z zasady wzajemnej zgodności.


POWIĄZANE

- Usprawnione prace legislacyjne: mniej konfliktów kompetencyjnych i lepsze mech...

Metan: Parlament przyjmuje nowe prawo mające na celu ograniczenie emisji z sekto...

Eurodeputowani opowoedzieli się wczoraj na sesji plenarnej Parlamentu Europejski...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę