informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Spotkania informacyjno-konsultacyjne dla rolników i producentów artykułów rolno-spożywczych

24 stycznia 2016
Spotkania informacyjno-konsultacyjne dla rolników i producentów artykułów rolno-spożywczych
ARR

W dniach od 15.01. do 20.01.2016 r. Oddział Terenowy ARR w Rzeszowie zorganizował cykl 4 spotkań informacyjno-konsultacyjnych dla rolników i producentów artykułów rolno-spożywczych, obejmujący teren całego  województwa podkarpackiego. Spotkania odbywały się w starostwach powiatowych w Tarnobrzegu, Krośnie, Przeworsku oraz w siedzibie Podkarpackiej Izby Rolniczej w Trzebownisku.

W spotkaniach wzięło udział ponad 130 rolników . W trakcie tych spotkań przedstawiciele OT ARR z Sekcji Informacji i Promocji, Sekcji Wsparcia oraz Sekcji Interwencji przedstawili informacje o dotychczasowych działaniach OT oraz przyszłych wyzwaniach w ramach PROW na lata 2014-2020.Omówiono również kwestie związane z naborem wniosków o przyznanie pomocy finansowej w ramach poddziałania „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” objętego programem PROW na lata 2014-2020”.

Podczas spotkań informacje o swoich bieżących działaniach przedstawili przedstawiciele Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego , Podkarpackiej Izby Rolniczej  oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych CONCORDIA.

W czasie dyskusji rolnicy pytali o różne interesujące ich sprawy związane z przedstawionymi informacjami.

ARR


POWIĄZANE

To już drugi rok, kiedy rolnicy składają wnioski o płatności obszarowe w wersji ...

W związku z pismami KRIR w sprawie zwrotu podatku akcyzowego zawartego w cenie o...

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki spotkał się w czwartek z protestującymi prze...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę