CTR_80917

Apel KRIR

2 listopada 2006

W związku z podpisaniem przez Prezydenta RP ustawy z dnia 22 września 2006r o zmianie ustawy o społeczno-zawodowych organizacjach rolników, ustawy o związkach zawodowych rolników indywidualnych oraz ustawy o izbach rolniczych, która wprowadza możliwość dofinansowania w latach 2006 i 2007, na zasadach określonych w przepisach o izbach rolniczych, kosztów związanych z uczestnictwem w międzynarodowych organizacjach rolniczych i ponadnarodowych organizacjach rolniczych reprezentujących interesy zawodowe rolników indywidualnych wobec instytucji Unii Europejskiej, Krajowa Rada Izb Rolniczych zwraca się do wszystkich organizacji i związków zawodowych rolników zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania uregulowanego ww. ustawą o przekazanie do Biura Krajowej Rady Izb Rolniczych informacji dotyczących między innymi członkostwa organizacji/związku w międzynarodowych lub ponadnarodowych organizacjach określonych w ww. ustawie z 22 września br. i dokumentu potwierdzającego to członkostwo oraz wysokości składki członkowskiej Waszej organizacji/związku w ww. międzynarodowych lub ponadnarodowych organizacjach w 2006r.i dokumentu potwierdzającego wysokość tej składki.

Powyższe informacje nalęży przekazać do Biura KRIR ul. Wspólna 30, 00-930 Warszawa pokój nr. 31, fax: 022 6231155 do dnia 6 listopada br. Termin ten jest nieprzekraczalny z uwagi na określoną datę złożenia wniosku o dofinansowanie i konieczność wcześniejszego podpisania przez KRIR stosownej umowy z MRiRW.

Organizacje i związki, które przekażą ww. informacje do Biura KRIR zostaną zaproszone na spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się 7 listopada br.


POWIĄZANE

Zakup 54 niskoemisyjnych autobusów, budowę parkingów, dróg, ścieżek rowerowych i...

Wiadome było, że nie uda się odwołać Krzysztofa Jurgiela, ale udało się pokazać ...

Wniosek o wotum nieufności wobec ministra rolnictwa Krzysztofa Jurgiela jest zas...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę