informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

ARiMR gotowa do zawarcia umów na utylizację padłych zwierząt

22 stycznia 2008
Zgodnie z zasadami zatwierdzonymi przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ARiMR przekazała zakładom przetwórczym i spalarniom zwłok padłych zwierząt informację o cenach obowiązujących na obszarze danego województwa oraz  o środkach finansowych proponowanych poszczególnym firmom na realizację usług.

Do 22.01.2008 r. firmy zostały zobowiązane do potwierdzenia i przyjęcia ustalonych cen i limitów, wynikających ze składanych przez nie ofert. Podmioty utylizacyjne muszą też uzupełnić wymaganą dokumentację przed zawarciem umowy (dokumenty niezbędne do zawarcia umowy).

Po uzyskaniu tych potwierdzeń ARiMR jest gotowa do zawierania umów z firmami utylizacyjnymi. ARiMR w ramach zawieranych umów będzie refundowała faktury za utylizację padłych zwierząt wystawiane po 1 stycznia 2008 r.  ARiMR dopłaca do utylizacji padłych zwierząt od 2001 r.


POWIĄZANE

Finał 18 edycji Konkursu Wójt Roku, którego organizatorem jest Redakcja Audycji ...

27 marca w Centrali KRUS odbyła się konferencja Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpiec...

Grzegorz Pięta został pełniącym obowiązki Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodk...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę