informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Dariusz Wojtasik nowym prezesem ARiMR

25 stycznia 2008
Na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego prezes Rady Ministrów Donald Tusk odwołał z dniem 23 stycznia br. Leszka Droździela ze stanowiska prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa; Jednocześnie prezes Rady Ministrów Donald Tusk, na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego oraz ministra finansów Jana Vincenta Rostowskiego powołał Dariusza Wojtasika na stanowisko prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dariusz Wojtasik jest doktorem nauk rolniczych. Ukończył studia magisterskie na Akademii Rolniczej w Szczecinie. W 2001 r. na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa tej uczelni uzyskał tytuł doktora nauk rolniczych.

Od 5 grudnia 2007 r. był zastępcą prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Od 2003 r. był w Urzędzie Marszałkowskim woj. mazowieckiego zastępcą dyrektora Departamentu Funduszy Strukturalnych i Pomocowych Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006.

W 2007 r. objął w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych stanowisko wicedyrektora ds. Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.  

W latach 1996-2003 był pracownikiem naukowym AR w Szczecinie.


POWIĄZANE

Grzegorz Pięta został pełniącym obowiązki Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodk...

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski odwołał w piątek Jacka...

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski wedle mojego rozeznania ma zaufanie ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę