Advertisement

Dariusz Wojtasik nowym prezesem ARiMR

25 stycznia 2008
Na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego prezes Rady Ministrów Donald Tusk odwołał z dniem 23 stycznia br. Leszka Droździela ze stanowiska prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa; Jednocześnie prezes Rady Ministrów Donald Tusk, na wniosek ministra rolnictwa i rozwoju wsi Marka Sawickiego oraz ministra finansów Jana Vincenta Rostowskiego powołał Dariusza Wojtasika na stanowisko prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Dariusz Wojtasik jest doktorem nauk rolniczych. Ukończył studia magisterskie na Akademii Rolniczej w Szczecinie. W 2001 r. na Wydziale Kształtowania Środowiska i Rolnictwa tej uczelni uzyskał tytuł doktora nauk rolniczych.

Od 5 grudnia 2007 r. był zastępcą prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Od 2003 r. był w Urzędzie Marszałkowskim woj. mazowieckiego zastępcą dyrektora Departamentu Funduszy Strukturalnych i Pomocowych Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego 2004-2006.

W 2007 r. objął w Mazowieckiej Jednostce Wdrażania Programów Unijnych stanowisko wicedyrektora ds. Regionalnego Programu Operacyjnego 2007-2013.  

W latach 1996-2003 był pracownikiem naukowym AR w Szczecinie.


POWIĄZANE

Warzywa i owoce, obok aktywności fizycznej, zajmują najważniejsze miejsce w Pira...

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Narodowe Centrum Badań i ...

Prawie 200 tysięcy wniosków wpłynęło do ZUS w całej Polsce we wrześniu o tzw. do...


Komentarze

Bądź na bieżąco
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę