IRWŁ w Zakopanem

23 października 2006

W sali konferencyjnej pensjonatu „Zośka” w Zakopanem w dniach 17 – 18 października miało miejsce XI Walne Zgromadzenie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. W trakcie obrad uchwały miedzy innymi w sprawie diet dla osób wchodzących w skład Rad Powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego z tytułu uczestnictwa w komisjach ds. szacowania szkód powstałych na skutek klęsk żywiołowych powołanych w 2006 r. w województwie łódzkim ,w sprawie upoważnienia Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego do odstąpienia od dochodzenia od gmin odsetek ustawowych należnych z tytułu nieterminowego przekazywania odpisu z podatku rolnego oraz w sprawie upoważnienia Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego do podjęcia działań i wszelkich czynności prawnych w zakresie dotyczącym realizacji projektów szkoleniowych dla rolników.

Ponadto podsumowano Program Modernizacji i Kalibracji Ciągnikowej Aparatury Ochrony Roślin oraz omówiono realizacje zadań i usług doradczych dla rolników na lata 2007-2013, a także wykonanie budżetu na rok 2006. Andrzej Górczyński, prezes IRWŁ przekazał również informacje w sprawie zarządzenia wyborów do Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego .

Oprócz podsumowania dotychczasowej pracy samorządu rolniczego województwa łódzkiego delegaci oraz pracownicy IRWŁ uczestniczyli również w szkoleniu nt.: Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 201.Celem szkolenia było upowszechnienie wiedzy w zakresie PROW 2007-2013 . Rolnicy z łódzkiego mieli też okazję zwiedzić stolicę polskich gór oraz doskonale bawić się podczas wieczorku integracyjnego.

     
     


POWIĄZANE

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski, w towarzystwie podsek...

Od najbliższego poniedziałku, 25 maja, w biurach powiatowych i oddziałach region...

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa od 18 maja będzie sukcesywnie ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę