CTR_80917

IRWŁ w Zakopanem

23 października 2006

W sali konferencyjnej pensjonatu „Zośka” w Zakopanem w dniach 17 – 18 października miało miejsce XI Walne Zgromadzenie Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. W trakcie obrad uchwały miedzy innymi w sprawie diet dla osób wchodzących w skład Rad Powiatowych Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego z tytułu uczestnictwa w komisjach ds. szacowania szkód powstałych na skutek klęsk żywiołowych powołanych w 2006 r. w województwie łódzkim ,w sprawie upoważnienia Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego do odstąpienia od dochodzenia od gmin odsetek ustawowych należnych z tytułu nieterminowego przekazywania odpisu z podatku rolnego oraz w sprawie upoważnienia Zarządu Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego do podjęcia działań i wszelkich czynności prawnych w zakresie dotyczącym realizacji projektów szkoleniowych dla rolników.

Ponadto podsumowano Program Modernizacji i Kalibracji Ciągnikowej Aparatury Ochrony Roślin oraz omówiono realizacje zadań i usług doradczych dla rolników na lata 2007-2013, a także wykonanie budżetu na rok 2006. Andrzej Górczyński, prezes IRWŁ przekazał również informacje w sprawie zarządzenia wyborów do Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego .

Oprócz podsumowania dotychczasowej pracy samorządu rolniczego województwa łódzkiego delegaci oraz pracownicy IRWŁ uczestniczyli również w szkoleniu nt.: Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 201.Celem szkolenia było upowszechnienie wiedzy w zakresie PROW 2007-2013 . Rolnicy z łódzkiego mieli też okazję zwiedzić stolicę polskich gór oraz doskonale bawić się podczas wieczorku integracyjnego.

     
     


POWIĄZANE

Aplikacja mobilna i strona internetowa kampanii „Polska Smakuje” wymagają doprac...

Zakup 54 niskoemisyjnych autobusów, budowę parkingów, dróg, ścieżek rowerowych i...

Wiadome było, że nie uda się odwołać Krzysztofa Jurgiela, ale udało się pokazać ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę