aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Komputery Della wygrały w przetargu ARiMR

16 marca 2004

Sprzęt firmy Dell zwyciężył w przetargu na zakup 4 tys. komputerów, ogłoszonym przez Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa - poinformował rzecznik prasowy Agencji w komunikacie przesłanym PAP.

Jak napisano w komunikacie, w poniedziałek komisja przetargowa wybrała ofertę firmy Intertrading System Technology Mazowsze z Warszawy z ceną brutto 15 mln 850 tys. zł. Firma ta zaoferowała sprzęt komputerowy Della. Druga w kolejności oferta firmy Optimus była warta o 3 mln zł więcej - informuje komunikat.

Rozstrzygnięcie przetargu miało nastąpić wcześniej, ale do Agencji wpłynęły protesty uczestników i w lutym Agencja zmieniła warunki tego zamówienia. Nowa komisja przetargowa przeanalizowała specyfikację techniczną i zmieniła kilka zapisów budzących największe sprzeciwy uczestników przetargu - poinformował rzecznik prasowy Agencji.

Firma Intertrading Systems Technology jest zobowiązana do dostarczenia sprzętu Agencji w terminie 4 tygodni od podpisania umowy. Sprzęt ma posłużyć do wprowadzania danych do system systemu dzielenia dopłaty dla rolników IACS.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę