aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Komunikat ARR

22 grudnia 2015
W związku z informacjami w mediach, dotyczącymi możliwości zatrudnienia w Oddziałach Terenowych ARR  w Bydgoszczy i Białymstoku, informuję, iż polityka zatrudnienia w Agencji Rynku Rolnego jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz przyjętymi procedurami dla instytucji publicznych.  
W komisjach rekrutacyjnych w Oddziałach Terenowych ARR  często bierze udział przedstawiciel Centrali( zawsze w przypadku rekrutacji do Sekcji Kontroli Technicznych ) . Propozycje kadrowe zarówno w  Centrali , jak i w Oddziałach są weryfikowane pod względem formalnym i merytorycznym.

 Niefortunne postępowanie niektórych Dyrektorów, a zwłaszcza ich wypowiedzi, przedstawione przez dziennikarzy TVN, nie spowodowały żadnych wniosków kadrowych, ani tym bardziej decyzji o zatrudnieniu.
Tym niemniej, w zaistniałej sytuacji, sprowokowanej przez dziennikarzy, mając na uwadze dobry wizerunek ARR, Prezes ARR przyjął dymisję Dyrektora OT w Bydgoszczy.
W związku z sytuacją, iż Dyrektor OT w Białymstoku jest pracownikiem chronionym ( radny), podjęte zostały działania zmierzające do odwołania go ze stanowiska.
Ponadto Prezes Agencji  polecił przeprowadzenie dodatkowego szkolenia dla pracowników Centrali i Oddziałów Terenowych, w zakresie przepisów i procedur dotyczących zatrudnienia, obowiązujących w ARR. 

POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę