aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Nie sprzedajcie akcji cukrowych

22 stycznia 2007

Lubelska Izba Rolnicza wzywa wszystkich akcjonariuszy Krajowej Spółki Cukrowej S.A do powstrzymania się od sprzedaży "akcji cukrowych" spółce "INWESTOR" Biuro Prawno-Finansowe z Białej Podlaskiej. Biuro Prawo-Finansowe „Inwestor” na terenie całego województwa lubelskiego organizuje spotkania na których posiadacze akcji KSC mogą wyzbyć się swoich udziałów.

Dlatego też Lubelska Izba Rolnicza wzywa wszystkich Akcjonariuszy do powstrzymania się od jakichkolwiek działań mających na celu sprzedaż, udzielenie pełnomocnictw do dysponowania, zawieranie umów wstępnych itp., dotyczących wspomnianych papierów wartościowych.

- Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy w stanie określić jakie cele przyświecają organizatorom wykupu. Jednak biorąc pod uwagę doświadczenia z prywatyzacją innych branż (szczególnie tytoniowej) możemy z całą pewnością stwierdzić, że sprzedaż akcji odbędzie się ze szkodą dla ich posiadaczy jak również dla pracowników plantatorów jak i dla całej spółki. Obecnie akcje KSC nie są dopuszczone do wolnego obrotu w związku z tym nie można określić ich prawdziwej wartości. Dlatego Lubelska Izba Rolnicza przestrzega i apeluje do właścicieli akcji o rozwagę przy sprzedaży udziałów w KSC, ponieważ dzisiaj sprzedane akcje nie będą do odzyskania w cenie jakiej dzisiaj proponuje kupujący – członkowie mówią zarządu Lubelskiej Izby Rolniczej.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę