informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Porozumienie o Współpracy z ZZ CN MR

26 czerwca 2008
Krajowa  Rada Izb Rolniczych  podpisała porozumienie o współpracy ze Związkiem Zawodowym Centrum Narodowe Młodych Rolników. Celem porozumienia jest przede wszystkim   rozwój i zacieśnienie współpracy między organizacjami, która w szczególności polegać ma m.in. na wypracowywaniu wspólnych opinii i analiz dotyczących sektora rolnego oraz podejmowaniu wspólnych inicjatyw w obszarze współpracy zagranicznej.
Krajowa Rada Izb Rolniczych będzie pomagać w ranach swoich możliwości technicznych oraz woli  wojewódzkich  izb rolniczych przy rozwoju struktur wojewódzkich Z Z CN MR, w szczególności poprzez udostępnienie pomieszczeń do spotkań  przedstawicieli Związku  oraz współorganizowanie spotkań i szkoleń dla członków ZZ CN MR.

POWIĄZANE

Grzegorz Pięta został pełniącym obowiązki Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodk...

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski odwołał w piątek Jacka...

Minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski wedle mojego rozeznania ma zaufanie ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę