aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Porozumienie z PZH i PBM

24 grudnia 2015
Krajowa  Rada Izb Rolniczych   4 czerwca  podpisała  porozumienie o współpracy z Polskim Związkiem Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.

       


Celem porozumienia jest przede wszystkim rozwijanie współpracy oraz podejmowanie wspólnych działań konsultacyjno – doradczo – opiniodawczych. Współpraca ta polegać  będzie miedzy innymi na wypracowywaniu wspólnych opinii i analiz dotyczących sektora produkcji bydła mięsnego oraz rynku wołowiny , organizowaniu wspólnych konferencji i seminariów . Ponadto wymianie publikacji, materiałów , opracowań i opinii  rynkowych i podejmowaniu wspólnych inicjatyw w obszarze współpracy zagranicznej , w tym na forum ponadnarodowych struktur Unii Europejskiej , a w szczególności w COPA – COGECA.
Krajowa Rada Izb Rolniczych będzie dożyć również do przekazania idei współpracy z Polskim związkiem Hodowców Bydła Mięsnego na wojewódzkie izby rolnicze.  KRIR zobowiązuje się również pomagać w ramach w swoich możliwości technicznych oraz woli wojewódzkich izb rolniczych przy tworzeniu struktur terenowych  Polskiego  Związku hodowców i Producentów Bydła Mięsnego.


POWIĄZANE

Klienci Poczty Polskiej mogą skorzystać z nowej usługi dotyczącej przesyłek reje...

Oficjalnie zostało potwierdzone, że Rada Nadzorcza Krajowej Grupy Spożywczej w d...

Krajowa Rada Izb Rolniczych informuje, że jest organizatorem wypoczynku letniego...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę