Powołanie nowego sekretarza stanu

9 czerwca 2005

Minister Jerzy Pilarczyk wręczył dziś, w imieniu Prezesa Rady Ministrów, Józefowi Śliwie akt powołania na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Życzył, aby nowo powołany minister dobrze wykonywał swoje zadania i dopomógł w zakończeniu działań systemowych i rozwiązywaniu bieżących problemów. „Czas przedwyborczy to na pewno nie najłatwiejszy okres do pracy w kierownictwie resort, ale mam nadzieję i życzę, aby pracowało się Panu z nami dobrze” – powiedział minister Jerzy Pilarczyk.
Nowy sekretarz stanu podziękował za okazane mu zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby powierzone mu zadania wykonać jak najlepiej.

Józef Śliwa urodził się w Grodkowie w 1954 roku. Jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończył też Studia Podyplomowe w zakresie paszoznawstwa i żywienia zwierząt oraz odbył staż w Northern Drops Institute at North Dakota State University (Feed Mill Management). Do 2002 r. pracował w przemyśle rolno-spożywczym. W okresie 2003-2004 r. był Głównym Inspektorem Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Od 2004 r. był prezesem zarządu spółki Elewarr.


POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń...

Ponad 2,2 tys. ton żywności dostali potrzebujący w Podlaskiem z programu Pomoc Ż...

W związku z bardzo dużym zainteresowaniem wsparciem dostępnym w ramach działania...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę