informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.
Advertisement Advertisement

Powołanie nowego sekretarza stanu

9 czerwca 2005

Minister Jerzy Pilarczyk wręczył dziś, w imieniu Prezesa Rady Ministrów, Józefowi Śliwie akt powołania na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Życzył, aby nowo powołany minister dobrze wykonywał swoje zadania i dopomógł w zakończeniu działań systemowych i rozwiązywaniu bieżących problemów. „Czas przedwyborczy to na pewno nie najłatwiejszy okres do pracy w kierownictwie resort, ale mam nadzieję i życzę, aby pracowało się Panu z nami dobrze” – powiedział minister Jerzy Pilarczyk.
Nowy sekretarz stanu podziękował za okazane mu zaufanie i zapewnił, że dołoży wszelkich starań, aby powierzone mu zadania wykonać jak najlepiej.

Józef Śliwa urodził się w Grodkowie w 1954 roku. Jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Ukończył też Studia Podyplomowe w zakresie paszoznawstwa i żywienia zwierząt oraz odbył staż w Northern Drops Institute at North Dakota State University (Feed Mill Management). Do 2002 r. pracował w przemyśle rolno-spożywczym. W okresie 2003-2004 r. był Głównym Inspektorem Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych. Od 2004 r. był prezesem zarządu spółki Elewarr.


POWIĄZANE

Finał 18 edycji Konkursu Wójt Roku, którego organizatorem jest Redakcja Audycji ...

27 marca w Centrali KRUS odbyła się konferencja Prezesa Kasy Rolniczego Ubezpiec...

Grzegorz Pięta został pełniącym obowiązki Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodk...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę