aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Pełna lista polskich bukmacherów 2023

10 kwietnia 2023
Pełna lista polskich bukmacherów 2023

Zdjęcie autorstwa Krišjānis Kazaks

Jimmy Daytona dla PPR.PL

W ostatnim czasie nastąpiły istotne zmiany w prawie dotyczącym hazardu w Polsce. Połowa branży jest nieuregulowana, ponieważ rząd otrzymuje tylko połowę podatków, które powinien zbierać. Jednak w kraju nadal działa kilku tradycyjnych bukmacherów. Jako bonus, lokalne, legalne strony z zakładami nadal się rozwijają. W tym kawałku, sprawdź kompletną listę polskich bukmacherów.

Historia zakładów sportowych w Polsce

Od początku lat 70. zakłady sportowe w Polsce były całkowicie nieuregulowane. Zanim rząd się w to zaangażował, wszyscy świetnie się bawili. Pierwsze przepisy zostały uchwalone w 1992 roku, aby Polska mogła w nich uczestniczyć. W tym czasie zaczęły powstawać liczne zakłady bukmacherskie. Jedną z ustaw, która wyróżniała się jako obciążenie dla tego rosnącego przemysłu, był 10% odpis od wszystkich wygranych i przychodów, płacony zarówno przez właściciela firmy, jak i gracza.

Drugi zestaw przepisów wszedł w życie w 2009 roku. Stało się to bezpośrednim rezultatem wysiłków przemysłu hazardowego w celu wywarcia wpływu na ustawodawców. W odpowiedzi na to, rządy poszczególnych krajów całkowicie zdelegalizowały sektor iGaming. Udawały, że nie są na sprzedaż w ramach akrobacji. Zakłady obstawiane przez internet w Polsce są obecnie centralnym punktem rozmów w całej Europie.

W latach 2016-2017 ustawodawca przyjął nowe środki, aby jeszcze bardziej zaostrzyć sytuację. Z powodu nowelizacji z 2009 roku zagraniczni operatorzy musieli się ukrywać, ale mimo to aktywnie poszukiwali biznesu w kraju. Wielu polskich hazardzistów ignorowało prawo, ponieważ tak dobrze się bawili.

Z drugiej strony, w 2016 roku rząd sporządził listę nielegalnych kasyn działających w granicach kraju.

Po tym, jak adres IP gracza został dodany do tej czarnej listy, jego dostawca usług internetowych odrzucał żądania połączenia od kasyna i przekierowywał je gdzie indziej. Aby zapobiec dostępowi nieletnich graczy do tych stron, rząd ostrzegł o prawnych reperkusjach uczestnictwa w takiej działalności.

Rząd upiera się, że ma uprawnienia do korzystania z tego systemu bez uprzedniego poinformowania właściciela. Ze względu na ich nielegalną obecność, wiele znanych marek zostało trwale wykluczonych z polskiego rynku.

PPR.PL o mobilnych bukmacherach online w Polsce

Zwiększona dostępność aplikacji bukmacherskich przyczyniła się do szybkiego rozwoju mobilnego hazardu w Polsce. Ten środkowoeuropejski kraj może pochwalić się dziewiątym co do wielkości rynkiem zakładów mobilnych na świecie. W porównaniu do pierwszego tygodnia marca 2020 roku, wykorzystanie aplikacji mobilnych i filmów wzrosło o 113%.

Biorąc pod uwagę wielkość branży hazardowej, można założyć, że zdecydowana większość przychodów pochodzi z gier mobilnych. Polacy coraz częściej zwracają się w stronę mobilnych aplikacji bukmacherskich ze względu na brak wiarygodnych kasyn online. Urządzenia mobilne umożliwiły stronom hazardowym offshore obejście ograniczeń prawnych nałożonych przez władze lądowe. Nie stosują one bowiem tych samych konwencji routingu, co zwykłe strony internetowe.

W wersji mobilnej dostępne są cztery najbardziej znane polskie firmy bukmacherskie. Rząd przyznał im licencje na prowadzenie działalności, a ich priorytetem jest zachęcanie do odpowiedzialnego hazardu. Systemy te utrzymują działanie pomimo niesprzyjających warunków rynkowych. Ci polscy bukmacherzy online oferują również rozsądne kursy i bonusy. Działają również na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu możesz śledzić swoje ulubione wydarzenia sportowe z dowolnego miejsca.

Wskazówka, jak wybrać bukmachera

Jesteś jednym z wielu szukających najlepszej strony z zakładami w Polsce. Aby dać Ci najlepszą szansę na odkrycie idealnego bukmachera, pomożemy Ci w wypełnieniu i zidentyfikowaniu poniższych kroków.

● Sprawdź wiele dostępnych stron z zakładami

Szukaj dogłębnych recenzji różnych bukmacherów, gdzie możesz porównać i skontrastować ich wiele cech.

● Rozejrzyj się po różnych bukmacherach

Co oferuje ten jeden bukmacher, czego nie można dostać gdzie indziej? Możesz dowiedzieć się więcej, porównując przeczytane informacje. Wystarczy zapamiętać jedną cechę, aby znaleźć to, czego szukasz. Możesz jednak rozważyć inne, jeśli chcesz.

● Pozwól, aby bukmacherzy zabrali Cię na obroty

Zobaczenie bukmachera w pracy da Ci lepsze wyobrażenie o tym, czy chcesz z nim pracować, czy nie. W ten sposób, nawet jeśli nie jest to dla Ciebie, możesz śmiało zadeklarować, że rozumiesz, jak to działa.

● Podejmij decyzję na spokojnie

Ostateczna decyzja należy wyłącznie do Ciebie. Znalezienie najlepszego bukmachera wymaga dokładnej oceny i porównania wszystkich istotnych czynników.

PPR.PL o cechach bukmacherów, na które należy zwrócić uwagę
● Płatność

Hazard online jest znacznie ułatwiony dzięki usługom e-portfela, takim jak PayPal i Skrill. Im więcej niezawodnych opcji wpłat i wypłat oferuje dany operator, tym bardziej staje się on wiarygodny. Pomocne będzie, jeśli wybierzesz usługodawców, którzy przyjmują różne metody płatności, w tym główne karty kredytowe, kryptowaluty, karty przedpłacone i przelewy.

● Opcja streamu na żywo

Bukmacherzy, którzy lubią stawiać zakłady na wydarzenia w czasie rzeczywistym, mogą docenić dostępność wideo na żywo. Chociaż nie wszystkie zakłady sportowe to zapewniają, te najlepsze zazwyczaj mają transmisje na żywo z głównych wydarzeń sportowych i lig.

● Opcja Cash-out

Opcja wcześniejszego wypłacenia pieniędzy jest nowością, która szybko stała się normą wśród najlepszych serwisów sportowych. Możesz spieniężyć swoje zyski przed końcem gry lub anulować zakłady, jeśli możesz przegrać lub zremisować. Jest to konieczność dla każdego poważnego bukmachera, ponieważ całkowicie zmieniło to branżę zakładów sportowych.

● Platforma mobilna

Ze względu na zamiłowanie kraju do urządzeń mobilnych, będziesz chciał zobaczyć, że przewoźnicy zapewniają niezawodną usługę zakładów mobilnych. Strony mobilne, niezależnie od tego, czy są dostępne za pośrednictwem standardowych przeglądarek mobilnych, czy dedykowanych aplikacji, powinny być bogate w funkcje, przyjazne dla użytkownika i dostępne z różnych urządzeń.

● Bonusy

Najlepsze zakłady sportowe zapewniają dodatkowe zachęty dla graczy poprzez zwiększone kursy, darmowe zakłady, stałe kursy, zwroty gotówki i inne. Twoje kryteria dla najlepszego bonusu powinny obejmować dokładne zbadanie warunków zachęty. Minimalne kursy i ograniczenia zakładów są dwoma wskaźnikami wartości bonusu.

Lista najlepszych stron z zakładami w Polsce

Sprawdź lepszą analizę najlepszych stron bukmacherskich wymienionych poniżej w tym analitycznym przewodniku wideo;

: 

 1.  22 Bet
  2. Betsson
  3. 1bet
  4. Unibet
  5. Mr. Play
  6. LibraBet
  7. Fortuna
  8. Totalbet
  9. Forbet
  10.BetSafe
  Podsumowanie
  To jedyna w swoim rodzaju sytuacja dotycząca polskich serwisów hazardowych. Rocznie sektor generuje ponad sześć miliardów złotych. Dla niewprawnego oka istnieje rozbieżność, gdy w grę wchodzi tylko 12 zezwoleń na działalność.

  Polscy bukmacherzy mają zapełniony grafik. Możliwość zablokowania jest znaczącym czynnikiem odstraszającym, nawet bardziej niż surowe przepisy i poważne opodatkowanie, które muszą znosić. Zakłady sportowe są w Polsce dość popularne, mimo pewnych przeszkód regulacyjnych. Najlepiej byłoby szukać najbardziej niesamowitych kursów, szerokiego wyboru rynków zakładów oraz niezawodnych opcji wpłat i wypłat.

  FAQs
  ● Kto zapewnia legalność kasyn online? Poza spełnianiem wymagań regulatorów, operatorzy współpracują również z kilkoma organizacjami odpowiedzialnego hazardu. Organizacje te zajmują się wszystkim, od regulacji lig sportowych po rozwój oprogramowania dla osób z problemami hazardowymi.

  ● Czy powinienem zarejestrować się u jednego bukmachera czy u kilku? Nie ma ograniczeń co do liczby stron, do których możesz dołączyć, a rejestracja jest darmowa, jeśli nie dokonasz depozytu. Dostęp do najnowszych bonusów i promocji, szerszy wybór alternatywnych zakładów i prostsza metoda porównywania kursów to same zalety.

  ● Jakich kryteriów powinienem użyć, aby wybrać bukmachera? Pomyśl o tym, co najbardziej cenisz w witrynie internetowej, zanim zdecydujesz się na jedną. Może to być wszystko, od systemu zakładów na żywo po elegancki interfejs online

 

 

 

oprac, ppr.pl


POWIĄZANE

Trzynaście miesięcy temu ceny rosły w tempie niemal 20 proc. rok do roku, obecni...

3 kwietnia Bank Ochrony Środowiska uruchomił nabór wniosków o preferencyjne poży...

Opodatkowanie w formie ryczałtu może być opłacalne dla wielu przedsiębiorców. Ry...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę