aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

CIECH Sarzyna zmienia opakowania produktów AGRO. Priorytetem czytelność i wygoda dla użytkownika.

29 lutego 2016

W nowym roku CIECH Sarzyna kontynuuje proces wdrażania pozytywnych zmian w organizacji. Po reorganizacji dotychczasowych kanałów dystrybucji i sprzedaży, spółka wprowadza nową jakość komunikacji na opakowaniach w segmencie AGRO. Nadrzędnym celem wdrażanych zmian jest koncentracja na wygodzie dla użytkownika, poprzez poprawę czytelności etykiety i ułatwienie szybkiego rozpoznania przeznaczenia i sposobu zastosowania danego środka.

Dotychczasowe opakowania środków ochrony roślin, także produkowanych przez CIECH Sarzyna, były bardzo techniczne i zdominowane przez tekst.W nowych etykietach położono natomiast nacisk na przedstawienie kluczowych informacji o produkcie, takich jak jego sposób zastosowania, dawki oraz korzyści, za pomocą czytelnych ikon i przejrzystego układu graficznego.

Nowe opakowania środków ochrony roślin CIECH Sarzyna wyróżnia również wśród konkurencji bardzo atrakcyjna szata graficzna oraz zdjęcia upraw, pozwalające na natychmiastowe rozpoznanie ich przeznaczenia. Z kolei by ułatwić identyfikację konkretnego produktu, spółka wprowadziła również specjalne barwione nakrętki zgodne z kodem kolorystycznym na etykiecie danego środka. Dopracowane zostały także zabezpieczenia produktu przed podrabianiem.

Nowe etykiety i opakowania naszych produktów AGRO to element szerszej strategii marketingowej CIECH Sarzyna. Jako największy Polski producent środków ochrony roślin chcemy wyznaczać najlepsze na rynku standardy w zakresie komunikacji z użytkownikami naszych produktów - powiedział Mariusz Grelewicz, Prezes Zarządu CIECH Sarzyna. Opakowania opatrzone nowymi etykietami będą wprowadzane na rynek od początku 2016 roku. Zmiana obejmie najpierw linię produktów Chwastox.

Informacje uzupełniające

CIECH Sarzyna SA (d. Zakłady Chemiczne Organika-Sarzyna SA) to jeden z wiodących w Polsce producentów środków ochrony roślin (herbicydów, fungicydów i zapraw nasiennych) z ponad 40. letnią tradycją. Zakłady produkują także żywice epoksydowe, utwardzacze żywic, żywice poliestrowe nasycone i inne. Do najbardziej znanych znaków handlowych spółki należą herbicydy Chwastox. i Agrosar oraz żywice epoksydowe Epidian. Pełny asortyment produkcji obejmuje ponad tysiąc pozycji i ich odmian, w różnych postaciach chemicznych, formach użytkowych, opakowaniach, stosownie do rynku docelowego i aplikacji. Produkty CIECH Sarzyna stosowane są m.in. w przemyśle chemicznym, elektronicznym, budownictwie, rolnictwie i ogrodnictwie.

Grupa CIECH jest jednym z liderów europejskiego rynku chemicznego. Posiada dobrze rozwiniętą strukturę produkcyjną (8 zakładów) i sieć handlową w kraju oraz Europie i na świecie. Głównymi produktami Grupy są: soda kalcynowana (drugie miejsce jako dostawca w Europie), soda oczyszczona, sól, nawozy, środki ochrony roślin, żywice epoksydowe, poliestrowe i inne produkty chemii organicznej, mające zastosowanie w przemysłach szklarskim, meblowym, chemicznym, budownictwie i rolnictwie. Od lutego 2005 roku CIECH SA jest notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Największymi akcjonariuszami spółki są: KI Chemistry s. à r. l. z siedzibą w Luksemburgu (51,14 proc. akcji i głosów na WZ), a także ING Otwarty Fundusz Emerytalny (9,49 proc.). Więcej informacji znajduje się na stronie www.ciechgroup.com.

Biuro Marketingu i Komunikacji Grupy Ciech


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Na dzień 16 czerwca ubiegłego roku łączne dostawy wyniosły 47,49 mln ton, w tym ...

W nowym sezonie na Ukrainie nasili się konkurencja pomiędzy przetwórcami a ekspo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę