aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Graal z mocnym zakończeniem roku

26 stycznia 2016
Graal z mocnym zakończeniem roku
Newseria

2015 rok zakończył się korzystnie dla Grupy Kapitałowej Graal, która po raz kolejny została wyróżniona prestiżowymi nagrodami. W konkursie „Laur Eksperta” Graal otrzymał wyróżnienie nadzwyczajne dla najlepszej marki, natomiast podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu Spółka otrzymała nagrodę w kategorii Innowator Rynku Spożywczego. Ponadto GK Graal otrzymała medal Honorowy „Zasłużony dla Eksportu”, a marka SuperFish została podwójnym laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2015.

Kolejny plebiscyt zakończył się wielkim sukcesem dla Grupy Kapitałowej Graal. W uznaniu za dostarczanie najlepszych produktów i usług na polskim rynku, firma uzyskała wyróżnienie „Laur Eksperta Najlepsza Marka”. Jest to nagroda dla przedsiębiorstw, których produkty i usługi zostały najwyżej ocenione pod względem oferty przez zespół wykwalifikowanych ekspertów i naukowców najlepszych polskich uczelni.

„Wyróżnienie w konkursie Znak Jakości «Laur Eksperta» to dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy, a jednocześnie potwierdzenie, że najwyższa jakość produktów, będąca priorytetem naszej firmy, jest doceniana nie tylko przez konsumentów, ale i przez branżę” – powiedział Bogusław Kowalski, Prezes Grupy Kapitałowej Graal.

Z kolei podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu przyznano nagrody dla marek osiągających najlepsze wyniki. GK Graal otrzymała nagrodę w kategorii Innowator Rynku Spożywczego za ciągłość modernizacji, restrukturyzacji i innowacji w działalności biznesowej.

Dodatkowo Grupa Kapitałowa Graal otrzymała wyjątkowe odznaczenie, jakim jest Medal Honorowy „Zasłużony dla Eksportu”, przyznany przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich. Nagroda została przyznana podczas XIV Kongresu Eksporterów Polskich w trakcie uroczystości poświęcenia Sztandaru Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

„Graal eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie. Produkowane przez nas wyroby można znaleźć na wszystkich kontynentach, w krajach takich jak USA, Jamajka, Republika Południowej Afryki, Australia, Japonia, Tajlandia, Filipiny, Hiszpania, Irlandia czy Szwecja. Jesteśmy ważnym eksporterem i promotorem polskich produktów za granicą. Poprzez swoje działania staramy się wspierać także rozwój polskiego rybołówstwa i promować polską markę” – dodaje Prezes Bogusław Kowalski.

Z kolei marka Superfish kończy rok wyjątkowym odznaczeniem. Została podwójnym laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2015 w kategorii producenci łososia i konserwy rybne. Nagroda została przyznana przez Strefę Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. W ramach programu co roku wyłaniane są najlepsze, marki i firmy dostępne na polskim rynku.

Newseria Biznes


POWIĄZANE

Całoroczne hale namiotowe umożliwiły rozwój polskich przedsiębiorstw. Zarówno ma...

Uprawa rzepaku wymaga intensywnej ochrony przed chorobami grzybicznymi. Aby ta b...

Eksport jest niezwykle ważny dla polskiego rolnictwa. W obliczu ostatnich wyzwań...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę