A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Graal z mocnym zakończeniem roku

26 stycznia 2016
Graal z mocnym zakończeniem roku
Newseria

2015 rok zakończył się korzystnie dla Grupy Kapitałowej Graal, która po raz kolejny została wyróżniona prestiżowymi nagrodami. W konkursie „Laur Eksperta” Graal otrzymał wyróżnienie nadzwyczajne dla najlepszej marki, natomiast podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu Spółka otrzymała nagrodę w kategorii Innowator Rynku Spożywczego. Ponadto GK Graal otrzymała medal Honorowy „Zasłużony dla Eksportu”, a marka SuperFish została podwójnym laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2015.

Kolejny plebiscyt zakończył się wielkim sukcesem dla Grupy Kapitałowej Graal. W uznaniu za dostarczanie najlepszych produktów i usług na polskim rynku, firma uzyskała wyróżnienie „Laur Eksperta Najlepsza Marka”. Jest to nagroda dla przedsiębiorstw, których produkty i usługi zostały najwyżej ocenione pod względem oferty przez zespół wykwalifikowanych ekspertów i naukowców najlepszych polskich uczelni.

„Wyróżnienie w konkursie Znak Jakości «Laur Eksperta» to dla nas wielki zaszczyt i powód do dumy, a jednocześnie potwierdzenie, że najwyższa jakość produktów, będąca priorytetem naszej firmy, jest doceniana nie tylko przez konsumentów, ale i przez branżę” – powiedział Bogusław Kowalski, Prezes Grupy Kapitałowej Graal.

Z kolei podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu przyznano nagrody dla marek osiągających najlepsze wyniki. GK Graal otrzymała nagrodę w kategorii Innowator Rynku Spożywczego za ciągłość modernizacji, restrukturyzacji i innowacji w działalności biznesowej.

Dodatkowo Grupa Kapitałowa Graal otrzymała wyjątkowe odznaczenie, jakim jest Medal Honorowy „Zasłużony dla Eksportu”, przyznany przez Stowarzyszenie Eksporterów Polskich. Nagroda została przyznana podczas XIV Kongresu Eksporterów Polskich w trakcie uroczystości poświęcenia Sztandaru Stowarzyszenia Eksporterów Polskich.

„Graal eksportuje swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie. Produkowane przez nas wyroby można znaleźć na wszystkich kontynentach, w krajach takich jak USA, Jamajka, Republika Południowej Afryki, Australia, Japonia, Tajlandia, Filipiny, Hiszpania, Irlandia czy Szwecja. Jesteśmy ważnym eksporterem i promotorem polskich produktów za granicą. Poprzez swoje działania staramy się wspierać także rozwój polskiego rybołówstwa i promować polską markę” – dodaje Prezes Bogusław Kowalski.

Z kolei marka Superfish kończy rok wyjątkowym odznaczeniem. Została podwójnym laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2015 w kategorii producenci łososia i konserwy rybne. Nagroda została przyznana przez Strefę Gospodarki – ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną”. W ramach programu co roku wyłaniane są najlepsze, marki i firmy dostępne na polskim rynku.

Newseria Biznes


POWIĄZANE

Pierwszy rok działań w ramach Akademii Agrihandler (Akademia Trawy) za nami. Głó...

Sławkowo, 24 maja 2023 roku – Bayer prezentuje nowości w ofercie rzepaku odmiany...

Mleko jest produktem wykorzystywanym w bardzo szerokim zakresie. Zapotrzebowanie...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę