Adama_Spyrale_1-31.05.21

Konsumenci wybrali MLEKPOL

21 stycznia 2016
Konsumenci wybrali MLEKPOL
SM MLEKPOL

Złoty medal i tytuł Najlepszego Produktu 2016 – wybór konsumentów, w kategorii galanteria mleczna dla Jogurtu Greckiego SM MLEKPOL i Śmietanki Łaciatej 36 % do ubijania, w kategorii mleko, kefiry, śmietanki. Brąz dla Mleka Zsiadłego SM MLEKPOL.


W V edycji prestiżowego, ogólnopolskiego badania „Najlepszy Produkt – Wybór Konsumentów” zapytano 1000 respondentów, o 331 nowości w 58 kategoriach FMCG, wprowadzone do dystrybucji od września 2014 do września 2015. W badaniu uczestniczyły osoby w wieku 18-65 lat decydujące o zakupach dla swoich gospodarstw domowych.

 

Jogurt Grecki SM MLEKPOL został niekwestionowanym zwycięzcą w kategorii wyrobów galanterii mleczarskiej a Śmietanka Łaciata 36 % do ubijania, w kategorii mleko, kefiry, śmietanki. W tej samej kategorii brązowy medal otrzymało Mleko Zsiadłe SM MLEKPOL. Naturalne składniki, wyjątkowy tradycyjny smak i idealna konsystencja wyrobów producenta z Grajewa, zdobyły podniebienia konsumentów.

 

Organizatorem badania jest Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca m.in. Wiadomości Handlowych i Wiadomości Kosmetycznych.

Badanie zostało przeprowadzone metodą CAWI. Zwycięzców wybrali konsumenci ankietowani przez Instytut badawczy GFK Polonia.

 

 


 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

O SM MLEKPOL

 

Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie to największy producent mleka i produktów mlecznych w Polsce. Od lat niekwestionowany lider rodzimego mleczarstwa oraz jeden z dwudziestu największych przetwórców mleka w Europie.

Produkty MLEKPOL-u powstają w 11 nowoczesnych i wysoko wyspecjalizowanych zakładach produkcyjnych w : Grajewie, Zambrowie, Mrągowie, Kolnie, Sejnach, Bydgoszczy, Sokółce, Dąbrowie Białostockiej, Radomiu, Zwoleniu i Gorzowie Wielkopolskim.

SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada: mleko pasteryzowane i UHT, śmietany i śmietanki, napoje fermentowane, masło, twarogi, serki wiejskie i śmietankowe oraz sery żółte. Flagowymi markami są: Łaciate, Milko, Białe, Mazurski Smak, Rolmlecz, Maślanka Mrągowska.

Ponad 30% wyrobów SM MLEKPOL jest eksportowanych do krajów Ameryki Południowej, Azji, Europy i krajów Dalekiego Wschodu. Zagraniczni odbiorcy doceniają jakość produktu oraz stabilność współpracy jaką zapewnia MLEKPOL.

SM MLEKPOL była wielokrotnie nagradzana i wyróżniana, m.in. złotymi medalami w prestiżowym konkursie Międzynarodowych Targów Poznańskich Polagra Food w 2015 r., za Maślankę Mrągowską i serek homogenizowany o smaku waniliowym ROLMLECZ. Mleko ŁACIATE zostało nagrodzone przez konsumentów tytułem „Ulubionej Marki 2015” i Hitu Handlu 2015.

MLEKPOL gwarantuje najwyższą jakość i naturalny smak produktów.

Biuro prasowe SM MLEKPOL


POWIĄZANE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przyłączył się po raz kolejny do organizowane...

W dniu 5 maja 2021 r. Rada Kobiet i Rodzin z Obszarów Wiejskich Przy Krajowej Ra...

Francuski Minister Rolnictwa odniósł się krytycznie wobec dużej podaży mięsa dro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę