Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

„Łaciate” śmietanki w nowej szacie

3 maja 2006

W sklepach pojawiły się śmietanki marki „łaciate” w nowej szacie graficznej. Nowe śmietanki o pojemności 0,2 i 0,5 litra zachowują jak dotychczas kolorystykę w trzech grupach: zieloną – śmietanki 12-procentową do kawy, żółtą - 18-procentową do zup i sosów oraz czerwoną - 30-procentową do deserów.
Dodatkowo śmietanki o pojemności 0,5 litra zaopatrzone są w praktyczne plastikowe zamknięcie ułatwiające korzystanie z produktu.

Producentem śmietanek „łaciate” jest SM MLEKPOL z Grajewa.
Spółdzielnia wprowadziła nowa szatę opakowań w celu odświeżenia wizerunku marki. Śmietanki „łaciate” mają różną zawartość tłuszczu: 12 procentowe (zielone) - nadają doskonały smak kawie, 18 procentowe (żółte) - przeznaczone są do zup i sosów, a 30 procentowe (czerwone) - są doskonałym dodatkiem do deserów i ciast.

Przypomnijmy, iż oprócz śmietanek w gamie produktów marki „łaciate” znajdują się również mleko UHT, mleko zagęszczone, napoje smakowe oraz masło i mixełko. Marka funkcjonuje na rynku od 1995 roku.
MLEKPOL jest największą polską spółdzielnią mleczarską, posiadającą 7 zakładów w: Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Zambrowie, Augustowie i Bydgoszczy. W 2005 roku spółdzielnia skupiła ponad 894 miliona litrów mleka, a surowiec pozyskuje od około 12,5 tys. dostawców.


POWIĄZANE

W dniach od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyj...

13 września hodowcy bydła mlecznego i osoby związane z branżą spotkali się w Gos...

Ruszyła kampania promująca świeże mleko z Piątnicy OSM Piątnica powraca z kampan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę