Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Mleko Łaciate Towarem Roku

6 marca 2007
Produkt firmy Mlekpol - mleko Łaciate, znalazł się w dziesiątce najbardziej zyskownych i najlepiej rotujących towarów FMCG w 2006 roku. Wyboru takiego dokonali detaliści w konkursie „Towar Roku” organizowanym przez „Detal dzisiaj”.

Mleko Łaciate produkowane przez Spółdzielnie Mleczarską Mlekpol z Grajewa znalazło się na 4 miejscu, w 10-ej jubileuszowej edycji konkursu „Towar Roku” organizowanego przez redakcję „Detal Dzisiaj”.

Towarem Roku zostaje ten produkt, który najlepiej sprzedawał się w sklepach i przyniósł największe zyski. Efektem konkursu jest lista produktów, na których detaliści najlepiej zarabiają, określanych mianem  „must be products” – czyli tych, które muszą być w ofercie sklepu.

Badanie wśród detalistów zostało przeprowadzone w styczniu 2007 roku przez renomowany instytut badawczy – GfK Polonia na zlecenie Trade Press – wydawcy „Detal Dzisiaj”.

Towarem Roku 2006 zostało 10 produktów/marek, które uzyskały największą liczbę głosów. Trzy pierwsze miejsca zajęły: czekolada Wedel, proszek do prania Vizir oraz kawa Tchibo. Spośród produktów mlecznych w dziesiątce „Towarów Roku” znalazło się jeszcze mleko produkowane przez SM Mlekovita – uplasowało się ono na 9 pozycji. Ponadto w dziesiątce znalazły się: kawa Prima i Jacobs, piwo Tyskie, płyn do naczyń Ludwik, napój Coca-Cola, papierosy L&M, majonez Winiary i woda Żywiec Zdrój.


POWIĄZANE

W dniach od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyj...

13 września hodowcy bydła mlecznego i osoby związane z branżą spotkali się w Gos...

Ruszyła kampania promująca świeże mleko z Piątnicy OSM Piątnica powraca z kampan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę