Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

Mlekovita podwójnie najlepsza

31 października 2007
Mlekovita otrzymała kolejne nagrody -  1 miejsce w konkursie „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej”  za najlepsze, bezpieczne miejsca pracy oraz  tytuł „Najlepsze w Polsce” dla jogurtów polskich za  najwyższej jakości produkty.

Konkurs „Pracodawca – Organizator Pracy Bezpiecznej” jest organizowany przez Państwową Inspekcję Pracy. Jego założeniem jest promowanie najlepszych praktyk w zakresie poprawy warunków pracy oraz podejmowanie przez pracodawców działań mających na celu eliminację istniejących w zakładzie zagrożeń.

Komisja konkursowa  oceniała  takie zagadnienia, jak:
- przestrzeganie przepisów prawa pracy,
- przestrzeganie przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy,
- działalność systemowa na rzecz ochrony pracy,
- wypadki przy pracy,
- popularyzacja wiedzy o ochronie pracy.

Najwyższe walory zdrowotne i smakowe Jogurtów POLSKICH   docenili wielkopolscy konsumenci.  Prawo do oznaczenia: JOGURTÓW  POLSKICH  godłem: NAJLEPSZE W POLSCE przyznało MLEKOVICIE  w  plebiscycie  konsumenckim Towarzystwo im. Hipolita Cegielskiego wspólnie z  Głosem Wielkopolskim, TVP3 Poznań oraz  Radiem Merkury.  O wyróżnieniu zadecydowała  ilość oddanych przez konsumentów głosów, oceniających walory użytkowe i jakość produktów. Wypowiadali się oni poprzez nadsyłanie kuponów konkursowych zamieszczanych na łamach Głosu Wielkopolskiego, na stronie internetowej , a także poprzez głosowanie telefoniczne.

Otrzymane nagrody są potwierdzeniem skutecznej strategii i właściwego kierunku rozwoju firmy MLEKOVITA.

MLEKOVITA to NAJLEPSZA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA (I miejsce w Rankingu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich ) i NAJWIĘKSZY POLSKI EKSPORTER (Ranking Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich). Jest największą mleczarską grupą kapitałową w kraju ze 100 % kapitałem polskim. Produkty z logo MLEKOVITY zdobyły zaufanie i uznanie konsumentów krajowych i zagranicznych. Najwyższej jakości wyroby oraz najnowocześniejszy park maszynowy to najważniejsze atuty firmy.

Grupę Kapitałową MLEKOVITA tworzą obecnie zakłady zajmujące się przetwórstwem i dystrybucją wyrobów mleczarskich: macierzysty w Wysokiem Mazowieckiem, a także w Bielsku Podlaskim, Morągu, Zakopanem, Lubawie i Działdowie oraz magazyny dystrybucyjne w Pieniężnie, Chrzanowie, Kluczborku, Kowalewie Pomorskim, Piasecznie, Wyszkowie, Łodzi, Białymstoku, Jadownikach i Goręczynie.

MLEKOVITA jako jedyna firma na rynku polskim została uhonorowana prestiżową nagrodą - LIDER POLSKIEGO EKSPORTU w konkursie Wybitny Polski Eksporter organizowanym przez redakcję tygodnika Rynki Zagraniczne. Firma uplasowała się także na wysokiej 14 pozycji wśród 250-ciu najcenniejszych polskich marek w rankingu "Marka 2006" przygotowanym przez dziennik Rzeczpospolita. Marka MLEKOVITA to obietnica stabilności, gwarancja jakości i powszechnej dostępności produktów, to przede wszystkim satysfakcja i spełnienie oczekiwań konsumenta poprzez stałe udoskonalanie i wprowadzanie innowacji, to także pełna identyfikowalność produktu i jego cech.  

Pasmo sukcesów MLEKOVITA osiągnęła dzięki skutecznemu zarządzaniu Dariusza Sapińskiego Prezesa Zarządu Grupy Kapitałowej MLEKOVITA, który zdobył  wiele nagród i wyróżnień za zbudowanie potęgi MLEKOVITY  i wybitny wkład w rozwój polskiego mleczarstwa.


POWIĄZANE

13 września hodowcy bydła mlecznego i osoby związane z branżą spotkali się w Gos...

Ruszyła kampania promująca świeże mleko z Piątnicy OSM Piątnica powraca z kampan...

31 sierpnia 2023 roku wygasają certyfikaty rejestracji zakłado mleczarskich w Ch...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę