aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Mlekpol zagra z WOŚP

9 stycznia 2007

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL” w Grajewie, producent marek Łaciate i Milko, z radością przyjęła zaproszenie do programu „Policz się z cukrzycą” skierowane przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Idea programu jest bardzo nowatorska, społecznie ważna, stąd nasza natychmiastowa zgoda na przystąpienie do programu.

Produkując żywność wpływamy na samopoczucie i zdrowie naszych konsumentów, więc jeśli możemy poprzez dodatkowe informacje na opakowaniach produktów, czyli wymienniki, pomóc diabetykom, to czujemy się do tego wręcz zobowiązani. Każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby z cukrzycą, wielu nie jest jej świadomych, a każdy z nas musi liczyć się z możliwością zachorowania, dlatego teraz wspólnie chcemy „Policzyć się z cukrzycą” umieszczając na opakowaniach produktów Łaciate i Milko wymienniki węglowodanowe i białkowo-tłuszczowe. Cieszymy się, że jako największa firma mleczarska w Polsce siłą swoich marek możemy wesprzeć akcję organizowaną przez największą i najbardziej znaną Fundację.

Do akcji włączamy w pierwszej kolejności markę Łaciate - od 10 lat najbardziej lubiane mleko w Polsce oraz produkty Milko - jogurty i maślanki od kilku lat skutecznie podbijające serca i kubki smakowe konsumentów.

Oprócz sukcesywnie wdrażanych na rynek opakowan produktów zawierających logo akcji oraz wymienniki, informacje o akcji z pełnymi tabelami wymienników znajdą się na stronach internetowych naszych marek oraz na stronie głównej Spółdzielni Mleczarskiej „MLEKPOL” . Dzięki temu zanim na rynku pojawi się cała gama oznakowanych produktów, diabetycy będą mogli poznać wartości wymienników swoich ulubionych produktów. Już wkrótce będziemy umieszczali informacje o wymiennikach na kolejnych produktach naszej firmy oraz na naszych stronach internetowych.

SM „MLEKPOL” to największa polska spółdzielnia mleczarska, w której skład wchodzi siedem zakładów produkcyjnych: w Grajewie, Kolnie, Mrągowie, Sejnach, Augustowie, Zambrowie i Bydgoszczy. Jest m. in. producentem popularnych i cenionych na rynku marek: Łaciate, Milko, Maślanka Mrągowska oraz liderem w produkcji mleka UHT, posiadając około 35% udziału w rynku tego mleka w kraju.


POWIĄZANE

Zapraszamy do udziału w trzeciej edycji kampanii "Lowe Krowe"! Poprzednie edycje...

Sekretariat Prezesa Zarządu ZPPM, Pana Marcina Hydzika,  przesyłał do Pierwszego...

- Polskie mleczarnie zaczynają już zmniejszać gramaturę opakowań - ich tarę - za...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę