BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

Moc energii z Mlekovity

18 kwietnia 2007
Właśnie teraz…wiosną…dla potrzebujących pobudzenia Mlekovita wprowadza na rynek nowy Jogurt Polski Kawa z guaraną.

Z myślą o rodzących się wraz z wiosenną pogodą potrzebach naszych Konsumentów przekazujemy w Ich ręce znakomite połączenie kawy z guaraną w postaci jogurtu pitnego. Jest ono idealnym rozwiązaniem dla osób prowadzących aktywny tryb życia                         oraz uprawiających sport. Zawarta w nim kofeina działa natychmiast, natomiast guarana podtrzymuje dalsze jej działanie. Ponadto guarana podwyższa wytrzymałość, a podczas zmęczenia stosowana jest jako środek stymulujący. Co ważne - odświeża przed wysiłkiem,        a w czasie stosowania diety hamuje uczucie głodu. Guarana to roślina dająca dobrą kondycję  i lepsze samopoczucie. Działa orzeźwiająco, przede wszystkim dzięki wysokiej koncentracji naturalnej kofeiny.
Dla osób mających problemy z koncentracją guarana jest energetycznym pomocnikiem, ponieważ szybko się wchłania i błyskawicznie działa. Dostarcza ona także dodatkowej energii i uczucia dynamiczności w ciągu całego dnia.
Ten ekskluzywny napój mleczny marki POLSKIE ma wyjątkowe właściwości odżywcze, profilaktyczne oraz lecznicze. Innowacyjne opakowanie - wygodna, poręczna butelka               z zakrętką - sprawdza się w każdych warunkach i spełnia wymagania najbardziej wymagających Klientów.
Bądź na topie – wybierz jogurt polski z Mlekovity!!!

POWIĄZANE

Wzrost kosztów surowców, pracy i produkcji przy jednoczesnym spadku cen na świat...

Dobrostan zwierząt jest kluczowym aspektem naszego społeczeństwa, obejmującym do...

Początkowo dyskusje wokół zrównoważonego rozwoju ograniczały się do potrzeby zmn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę