AGRO-PARK TARGI LUBLIN
EUROPEJSKIE FORUM ROLNICZE 750

Nie ma rzeczy niemożliwych … dla Mlekovity

16 maja 2007
Mija zaledwie piąty miesiąc roku, a Grupa Kapitałowa Mlekovita wprowadza kolejne innowacje w swoich produktach. W ręce naszych Klientów przekazujemy szlachetne sery żółte w plastrach w nowoczesnym opakowaniu ze sztywnej folii  z mechanizmem zamknij/otwórz.

Konsumenci znajdą na półkach sklepowych najbardziej przez Nich lubiane sery produkowane przez MLEKOVITĘ w wygodnym opakowaniu z funkcją umożliwiającą wielokrotne otwieranie i zamykanie, która chroni plasterki sera przed wysychaniem. W sprzedaży dostępny jest Ser Gouda, Ser Edamski oraz wyjątkowy Ser Sokół, który uhonorowany został certyfikatem „Polski Produkt Światowy” oraz odznaczony znakiem „Poznaj Dobrą Żywność” i „Najlepsze w Polsce”. Użyteczna - 150g wielkość opakowania jest idealna zarówno dla niewielkiej, jak i dla wieloosobowej rodziny.
     

MLEKOVITA jest niekwestionowanym liderem w produkcji serów w Polsce. Firma nieustannie wprowadza nowe rozwiązania i technologie, które mają za zadanie udoskonalić produkcję i zapewnić najwyższą jakość produktów.
Sery twarde produkowane przez MLEKOVITĘ to naturalne, starannie wytworzone produkty o wysokiej zawartości potrzebnych dla organizmu związków mineralnych i witamin. Zawierają więcej witamin A, D, B2 i B12 oraz większą ilość witamin niż większość artykułów spożywczych. Mają również około sześciu razy więcej wapnia niż inne produkty mleczarskie.
Jesteśmy pewni, że nowe wygodne i praktyczne opakowanie z pewnością spełni Państwa oczekiwania, a wyjątkowy ser w plastrach z MLEKOVITY na stałe zagości w Państwa domach!!!
 
   

POWIĄZANE

Powodów, by podczas zakupów sięgać po polskie produkty mleczne, jest wiele. Naji...

OSM Piątnica rozpoczyna kampanię reklamową swoich śmietan: 18% i 30%. Celem jest...

W dniach 20-24 lutego 2023 odbywają się największe i najważniejsze na świecie wy...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę