CTR_80917

Konferencja Sano

30 stycznia 2002

Sano zawsze robi wszystko, aby hodowcy stosujący premiksy, preparaty mlekozastępcze i koncentraty Sano należeli do najlepszych producentów, którym nie są obce najnowsze tendencje w żywieniu zwierząt. W tym celu przedstawiciele Sano biorą udział w najważniejszych konferencjach, sympozjach, targach i wystawach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Ponadto Sano również organizuje własne sympozja, konferencje czy spotkania, po to aby móc przekazać hodowcom najbardziej potrzebne wiadomości. Temu celowi służy też wydawany w olbrzymim nakładzie (65 tys.) dwumiesięcznik pt. "Nowoczesne żywienie zwierząt". Należy bowiem pamiętać, że najdroższym towarem na rynku jest informacja. Doskonale rozumieją to najlepsi hodowcy, których bardzo często można spotkać na tego rodzaju imprezach. Bez wiedzy nie ma bowiem postępu. A z kolei żeby ją posiadać trzeba czerpać z wielu źródeł: z książek, z prasy fachowej, z telewizji i oczywiście z wykładów. Żywe słowo często jest niezastąpione, szczególnie gdy może przybierać formę dialogu. Wykładowcami na spotkaniach organizowanych przez Sano zawsze są najlepsi wykładowcy, którzy mają najwięcej do powiedzenia w swojej dziedzinie. Dlatego uczestnicy konferencji pt. „Nowoczesne żywienie świń", która odbyła się 15-19. października br. w różnych miejscach Polski (Kielce, Spała, Niewodniki, Poznań, Przysiek) było można posłuchać tak znakomitych żywieniowców jak dr Hermann Lindermayer (Niemcy), prof. dr hab. Henryk Fandrejewski (IFZZ Jabłonna), prof. dr hab. Eugeniusz Grela (AR Lublin) i dr Ryszard Kujawiak (Polskie Sano). Ponieważ cała czwórka na żadnym spotkaniu nie wystąpiła razem i nie wszyscy zainteresowani hodowcy mogli wziąć udział w konferencji Sano, dlatego na następnych stronach prezentujemy artykuły zawierające główne tezy wykładów. 

Zadowolenie i liczne słowa podziękowań uczestników konferencji potwierdziły celowość organizacji takich spotkań. Dlatego Sano zaprasza na następne konferencje dotyczące zarówno żywienia świń, jak i bydła. A praktyka dowodzi, że najwięcej zyskują ci hodowcy, którzy nie tylko stosują premiksy i koncentraty, ale także korzystają z doradztwa Sano. Najdroższa na rynku jest bowiem informacja, którą Sano stara się zawsze wszystkim zainteresowanym udostępnić, czy to organizując konferencje, spotkania, czy wydając cieszący się coraz większą popularnością dwumiesięcznik "Nowoczesne żywienie zwierząt".
(rk)


POWIĄZANE

Produkowana w Polsce śruta rzepakowa może w dużej części zastąpić importowane bi...

Firma De Heus wprowadziła na rynek nowy produkt Bestermine Drożdże – mieszankę m...

14 i 15 października w Warszawie odbędzie się I edycja Agro Days. Dni Hodowcy 20...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę