Claas_20.11.2020shiuz_750x100_1102020

Na Opolszczyźnie po kontroli elewatorów

28 maja 2003

Żadnych nieprawidłowości nie wykazała kontrola elewatorów przeprowadzona przez opolską policję z przedstawicielami Agencji Rynku Rolnego.

Żadnych nieprawidłowości nie wykazała kontrola opolskiej policji z przedstawicielami Agencji Rynku Rolnego w elewatorach Polskich Zakładów Zbożowych w Brzegu. Jak powiedział prezes Firmy Kazimierz Śliwkiewicz, nie zanotowano ubytków zboża. Stwierdzono, że stan kartotekowy zgadza się z faktycznym stanem ziarna w elewatorach. Rzecznik komendy wojewódzkiej policji w Opolu – Anna Wawrzczak-Gazda potwierdziła, że w województwie opolskim nie odnotowano nieprawidłowości. Brzeskie PZZ skupiły w ubiegłym roku 100 tysięcy ton zboża dla Agencji Rynku Rolnego.

Policja prowadziła wczoraj kontrole opolskich magazynów z państwową rezerwą zboża. Przeprowadzona kontrola miała związek z ostatnimi doniesieniami o zniknięciu z magazynów Agencji Rynku Rolnego kilkuset tysięcy ton zboża. Jak widać po wynikach kontroli, Opolszczyzna jest bardzo bezpiecznym miejscem dla przechowywania państwowego majątku.  


POWIĄZANE

Zgodnie wytycznymi Komisji Europejskiej przedstawionymi w Komunikacie z dnia 15 ...

Według stanu na dzień 11 grudnia 2020 roku (od początku sezonu 2020/21) ukraińsk...

Rok 2020 zaskoczył wszystkich – z pewnością był wyjątkowy, pełen wyzwań i nieocz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę