Na Opolszczyźnie po kontroli elewatorów

28 maja 2003

Żadnych nieprawidłowości nie wykazała kontrola elewatorów przeprowadzona przez opolską policję z przedstawicielami Agencji Rynku Rolnego.

Żadnych nieprawidłowości nie wykazała kontrola opolskiej policji z przedstawicielami Agencji Rynku Rolnego w elewatorach Polskich Zakładów Zbożowych w Brzegu. Jak powiedział prezes Firmy Kazimierz Śliwkiewicz, nie zanotowano ubytków zboża. Stwierdzono, że stan kartotekowy zgadza się z faktycznym stanem ziarna w elewatorach. Rzecznik komendy wojewódzkiej policji w Opolu – Anna Wawrzczak-Gazda potwierdziła, że w województwie opolskim nie odnotowano nieprawidłowości. Brzeskie PZZ skupiły w ubiegłym roku 100 tysięcy ton zboża dla Agencji Rynku Rolnego.

Policja prowadziła wczoraj kontrole opolskich magazynów z państwową rezerwą zboża. Przeprowadzona kontrola miała związek z ostatnimi doniesieniami o zniknięciu z magazynów Agencji Rynku Rolnego kilkuset tysięcy ton zboża. Jak widać po wynikach kontroli, Opolszczyzna jest bardzo bezpiecznym miejscem dla przechowywania państwowego majątku.  


POWIĄZANE

W nawiązaniu do wystąpienia Prezesa Krajowej Rady Izb Rolniczych Wiktora Szmulew...

Spotkanie ministra polityki rolnej i żywności Ukrainy Mykoły Solskiego oraz mini...

Od początku uruchomienia mechanizmu „Nadzwyczajna pomoc dostosowawcza dla produc...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę