Rolnicze szkolenia

26 kwietnia 2007
Konsorcjum Okręgowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego, Zachodniopomorskiej  Izby Rolniczej i Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach organizuje cykl szkoleń dla rolników w ramach tematów „Spełnianie standardów w dziedzinie ochrony środowiska. zwierząt i konsumenta a uzyskanie dopłat bezpośrednich", oraz „Organizacja Rynków Rolnych" w ramach drugiej edycji działania 1.3 „Szkolenia" SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004-2006"

Od 2 kwietnia do 25 maja  oraz od 1 października 2007 roku do 31 marca 2008 roku odbywają się szkolenia na temat ,,Spełnianie standardów w dziedzinie ochrony środowiska, zwierząt i konsumenta a uzyskanie dopłat bezpośrednich’’ .
Czas trwania szkoleń to 4 dni, szkolenia w cyklu dwóch 2 - dniowych zjazdów, w tym wyjazd studyjny.
Natomiast szkolenia na temat ,,Organizacja Rynków Rolnych’’ organizowane są   od 16 do 31 maja 2007 r.

- Zainteresowanych wzięciem udziału w ww. szkoleniach prosimy o kontakt telefoniczny z pracownikami Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach: Agnieszką Bołtryk (standardy) i Ryszardem Karasiem (rynki) pod numerem telefonu: (091) 561 37 00 do 02 lub najbliższym Terenowym Zespołem Doradców ZODR Internet: www. zodr.p l – mówi mgr inż. Karol Wysocki ,dyrektor Okręgowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego w Szczecinie.


POWIĄZANE

Od kilku dni pojawiają się w sprzedaży polskie truskawki. Na razie są stosunkowo...

ARiMR informuje, że w związku z opublikowaniem rozporządzenia Ministra Rolnictwa...

Ataki mrozu na przełomie stycznia i lutego oraz w maju spowodują znaczne straty ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę