18. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przełożone na 2021 rok

3 kwietnia 2020
18. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej przełożone na 2021 rok

Od 18 lat nieprzerwalnie organizowane jest Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, wyjątkowa konferencja, która co roku skupia grono przedstawicieli i ekspertów branży mleczarskiej. FSM stwarza możliwość spotkania i nawiązania dyskusji, która toczy się wokół kluczowych kwestii dla mleczarstwa. Forum to doskonała okazja do przekazania najnowszych informacji o produktach i usługach w gronie profesjonalistów z branży mleczarskiej. Wyjątkowy charakter spotkań biznesowych pozwala na wymianę cennych doświadczeń, a nieoficjalna część konferencji – na nawiązanie oraz utrwalenie relacji handlowych.

Tegoroczne edycja Forum miała odbyć się w dniach 16-18 września 2020 r., nie mniej jednak ze względu na sytuację związaną z pandemią koronawirusa, która dotyka cały świat informujemy, iż termin 18 Forum został zmieniony na 08-10.09.2021 r.

„Wiem, że część osób od lat uczestniczy w Międzynarodowym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, które organizuję od 18 lat. Tegoroczne Forum zaplanowane na połowę września w Białymstoku nie odbędzie się. To dla mnie bardzo trudna i ciężka decyzja, bo prace są już poważnie zaawansowane, a koszty poniesione. Teraz cały swój czas muszę poświecić na pomoc Państwu i ratowaniu sektora mleczarskiego, bo czeka nas załamanie rynku. Od naszych postaw będzie zależało, czy i jak przetrwamy ten kryzys. Ja i pracownicy mojej firmy pracujemy teraz tylko na rzecz mleczarstwa i jesteśmy do Państwa dyspozycji. Jestem przekonana, że zrozumiecie Państwo moją decyzję i w przyszłym roku spotkamy się na Forum, także w Białymstoku w Pałacu Branickich, silniejsi i spokojniejsi o przyszłość rynku mleka.” – mówi organizator Forum, Agnieszka Maliszewska.

Rok 2020 niewątpliwie będzie pełen nowych, niełatwych wyzwań. Nie mniej jednak informujemy, iż prace nad organizacją kolejnej edycji konferencji są kontynuowane, dlatego wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału i współpracy.

 

Biuro Organizacyjne Międzynarodowego Forum Spółdzielczości Mleczarskiej


POWIĄZANE

W związku ze zbliżającym się przyjęciem zmienionych wieloletnich ram finansowych...

Na sesji 27 maja 2020 r. zrealizowano pierwsze transakcje w systemie notowań jed...

Doświadczyliśmy wolnego czasu, wspólnego przygotowywania posiłków i jedzenia w r...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę