aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

19. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

18 lipca 2022
19. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej

19. Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej ponownie będzie gościć w sercu Województwa Podlaskiego – w Białymstoku!

Województwo Podlaskie jest stolicą polskiego mleczarstwa, a przy tym przepięknym regionem bogatym w tradycję i wielokulturowość. Mamy tu zlokalizowane największe firmy sektora mleczarskiego, a jednocześnie małe rodzinne gospodarstwa mleczne.

Województwo Podlaskie jest niekwestionowanym centrum polskiej branży mleczarskiej, co czyni region doskonałym miejscem na rozmowy o aktualnej sytuacji oraz przyszłości mleczarstwa. Najsilniejsze spółdzielnie, najprężniej rozwijający się rolnicy, producenci mleka są właśnie tu na Podlasiu, które w 2022 roku stanie się ponownie miejscem obrad ekspertów, ekonomistów, polityków i biznesmenów podczas największej konferencji europejskiego sektora mleczarskiego.

Jest nam niezmiernie miło, iż Zarząd Województwa Podlaskiego podjął decyzję o zaangażowaniu w organizację Forum jako Partner Strategiczny. Czujemy się wyróżnieni faktem, że przy okazji cieszącego się ogromnym zainteresowaniem wydarzenia, będziemy mieli szansę na zaprezentowanie niezwykłego klimatu i atutów naszego regionu uczestnikom z całego świata. Wierzymy, że województwo podlaskie wywrze na nich niezapomniane wrażenie, co przyczyni się do jego promocji, a także zachęci do odwiedzania go w przyszłości. Z pewnością umocni to postrzeganie województwa podlaskiego jako atrakcyjnego zarówno gospodarczo, jak i niezastąpionego miejsca do odpoczynku.

Łącząc niezwykle silny walor merytoryczny Forum z możliwością pokazania tego, co najpiękniejsze w naszym województwie, jesteśmy przekonani, że Konferencja będzie jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu naszego regionu. To także doskonała okazja do pokazania wszystkich atutów magicznego Podlasia, począwszy od zabytków, gospodarki, przyrody, wielokulturowości, kuchni oraz niezwykłej otwartości lokalnej społeczności. Należy też wspomnieć o tym, iż przepiękny gmach Opery i Filharmonii Podlaskiej po raz kolejny będzie miejscem uroczystej Gali, podczas której zostaną nagrodzone najlepsze spółdzielnie mleczarskie oraz firmy zajmujące się przetwórstwem mleka.

Od prawie dwudziestu lat konferencja stanowi najważniejsze źródło wiedzy i wymiany informacji oraz doświadczeń tych osób, które decydują o przyszłości sektora mleczarskiego. W Międzynarodowym Forum Spółdzielczości Mleczarskiej uczestniczyli komisarze ds. rolnictwa, członkowie Parlamentu Europejskiego i Komisji Europejskiej, ministrowie rolnictwa i przedstawiciele rządów wielu krajów, szefowie międzynarodowych organizacji mleczarskich, ambasadorowie i radcowie rolni akredytowani w Polsce, a także prezesi największych firm mleczarskich z całego świata, m.in. z Nowej Zelandii, Australii, Chin, Indii, i krajów UE.

Podczas dwóch dni Forum, obfitujących w interesujące spotkania z przedstawicielami, specjalistami branży mleczarskiej, jego uczestnicy stworzą platformę wymiany opinii, wiedzy oraz doświadczeń, która może być początkiem nowej relacji biznesowej.

O wysokim poziomie merytorycznym Forum stanowią jego uczestnicy, dlatego organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych branżą mleczarską do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu.
Międzynarodowy poziom, eksperci z całego świata, ogromna dawka fachowej wiedzy, wspaniała atmosfera oraz szansa na rozwój to właśnie jest Międzynarodowe Forum Spółdzielczości Mleczarskiej.

19 FSM to znakomita okazja do spotkania z najważniejszymi osobami związanymi z funkcjonowaniem całego sektora mleczarskiego w Polsce, Europie i na świecie.

 


Serdecznie zapraszamy do rejestracji. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie: https://forum-mleczarskie.org/
Bądź na bieżąco i sprawdź social media FSM:
Facebook: https://www.facebook.com/forumspoldzielczoscimleczarskiej/
Twitter: https://twitter.com/FSM__2022
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/international-dairy-cooperatives-forum-408397211/
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do podjęcia decyzji o udziale już dziś.

forum spółdzielczości mleczarskiej 2022


POWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę