aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

6 marca 2024! CHŁOPSKA WIOSNA LUDÓW

6 marca 2024
6 marca 2024! CHŁOPSKA WIOSNA LUDÓW

„ZA POLSKI CHLEB Z POLSKIEGO ZBOŻA”

Prezydium RK NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w dniu 18 lutego 2024 podjęło decyzję o rolniczym proteście generalnym w Warszawie w dniach od 5 do 10 marca 2024 roku w ramach trwającego już 30 dniowego strajku. Protest ma na celu wymuszenie na Rządzie RP aby stanął  w prawdzie wobec rolników  i wobec narodu ,  w obronie podstaw istnienia Rzeczypospolitej.

Polski Rolnik  od zarania dziejów  był gwarantem bezpieczeństwa żywnościowego kraju – dziś w obliczu  zagrożenia tego bezpieczeństwa  wszyscy, którym los Ojczyzny jest drogi winni stanąć po jego stronie .

W każdym domu CHLEB z polskiego zboża - To jest POLSKA RACJA STANU! .

Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”  wzywa wszystkich swoich członków do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu.

Prezydium NSZZ RI Solidarność zaprasza wszystkie rolnicze organizacje, związki zawodowe i federacje, rolników indywidualnych do wzięcia udziału w dniach od 6 do 8 marca 2024 roku.

Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność, zwraca się z apelem do całego społeczeństwa, wszystkich obywateli RP, mieszkańców miast o przyłączenie się do całej strajkującej społeczności rolniczej i wzięcie udziału w tym historycznym wydarzeniu, w obronie zdrowej polskiej żywności, która każdego dnia powinna gościć na naszych stołach, w naszych polskich domach.

Powinniśmy pokazać rządzącym jedność, siłę, determinację i nieustępliwość w walce aż do osiągnięcia celu jakim jest zagwarantowanie dla polskich rodzinnych gospodarstw rolnych normalności w prowadzeniu upraw i hodowli zwierząt.

Nie ulegniemy dyktatowi Brukseli!!!

 Będziemy stać na straży naszych wartości, naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego, które nasi przodkowie przyjęli wraz z chrztem Polski w 966 roku.

Niech Bóg nas prowadzi do ostatecznego zwycięstwa.

oparc, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Zmiana pozycji rolnictwa strategicznym atutem Europy!   Ponieważ Unia Europejska...

Jak pinformował na Sławomir Homaja z NSZZZ RI Solidarność, do tej pory w dopłaci...

Belgijski organ ds. zdrowia popiera nowe zasady edycji genów, inna jest opinia f...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę