aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

6 marca 2024! CHŁOPSKA WIOSNA LUDÓW

6 marca 2024
6 marca 2024! CHŁOPSKA WIOSNA LUDÓW

„ZA POLSKI CHLEB Z POLSKIEGO ZBOŻA”

Prezydium RK NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność” w dniu 18 lutego 2024 podjęło decyzję o rolniczym proteście generalnym w Warszawie w dniach od 5 do 10 marca 2024 roku w ramach trwającego już 30 dniowego strajku. Protest ma na celu wymuszenie na Rządzie RP aby stanął  w prawdzie wobec rolników  i wobec narodu ,  w obronie podstaw istnienia Rzeczypospolitej.

Polski Rolnik  od zarania dziejów  był gwarantem bezpieczeństwa żywnościowego kraju – dziś w obliczu  zagrożenia tego bezpieczeństwa  wszyscy, którym los Ojczyzny jest drogi winni stanąć po jego stronie .

W każdym domu CHLEB z polskiego zboża - To jest POLSKA RACJA STANU! .

Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych „Solidarność”  wzywa wszystkich swoich członków do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu.

Prezydium NSZZ RI Solidarność zaprasza wszystkie rolnicze organizacje, związki zawodowe i federacje, rolników indywidualnych do wzięcia udziału w dniach od 6 do 8 marca 2024 roku.

Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność, zwraca się z apelem do całego społeczeństwa, wszystkich obywateli RP, mieszkańców miast o przyłączenie się do całej strajkującej społeczności rolniczej i wzięcie udziału w tym historycznym wydarzeniu, w obronie zdrowej polskiej żywności, która każdego dnia powinna gościć na naszych stołach, w naszych polskich domach.

Powinniśmy pokazać rządzącym jedność, siłę, determinację i nieustępliwość w walce aż do osiągnięcia celu jakim jest zagwarantowanie dla polskich rodzinnych gospodarstw rolnych normalności w prowadzeniu upraw i hodowli zwierząt.

Nie ulegniemy dyktatowi Brukseli!!!

 Będziemy stać na straży naszych wartości, naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego, które nasi przodkowie przyjęli wraz z chrztem Polski w 966 roku.

Niech Bóg nas prowadzi do ostatecznego zwycięstwa.

oparc, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

4 czerwca o godzinie 12:00 w Brukseli odbędzie się protest europejskich rolników...

Jak informuje KOWR,  Celem programu jest nawiązanie współpracy między amerykańsk...

[DANE Z CEIDG] Zakładanie firm na lekkim minusie. Za to wznawianie działalności ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę