aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

A Ty kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?

17 listopada 2016
A Ty kiedy ostatnio zrobiłeś coś po raz pierwszy?

Pierwsza zabawa w chowanego, pierwszy przyjaciel, pierwsze zwycięstwo i przede wszystkim - pierwsza gwiazdka. Takie wspomnienia tworzą szczęśliwe dzieciństwo. A gdyby ich zabrakło?

Wielu dzieciom, które trafiają pod opiekę SOS Wiosek Dziecięcych w Polsce, radosne  wspomnienia z dzieciństwa są całkiem obce. Mają za to w pamięci inne obrazy – alkohol, kłótnie, przemoc.

Podczas kampanii „Podaruj dzieciom ich pierwsze święta” zbieramy fundusze na najlepszy prezent - pierwsze rodzinne święta. - Od ponad 30 lat pomagamy dzieciom osieroconym i pozbawionym rodzicielskiej opieki. Wśród naszych podopiecznych są dzieci, dla których nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą wyjątkowe, bo po raz pierwszy przeżyją je w bezpiecznej, rodzinnej atmosferze. Takim dzieckiem jest 9-letnia Ania, która trafiła do nas niedożywiona, zaniedbana i przerażona. Z pomocą naszych darczyńców chcemy zorganizować niezapomniane święta dla niej i pozostałych dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych.  – mówi Barbara Rajkowska, dyrektorka krajowa Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

W Wioskach SOS dzieci odzyskują poczucie bezpieczeństwa, zaufanie do dorosłych i uczą się, co to tak naprawdę oznacza być dzieckiem. A bycie dzieckiem, to między innymi radosne przeżywanie Świąt Bożego Narodzenia. To niecierpliwe oczekiwanie na nadejście pierwszej gwiazdki, pyszne jedzenie, choinka, prezenty i to, co najważniejsze - rodzina.

Akcję „Podaruj dzieciom ich pierwsze święta” wspiera wyjątkowy spot, w którym zobaczymy radosne odkrycia maluchów. W tych scenach wielu z nas odnajdzie swoje pierwsze, dziecięce wspomnienie i przypomni sobie emocje, które towarzyszyły beztroskim chwilom.

Dla wielu z naszych podopiecznych będzie to pierwsze prawdziwe Boże Narodzenie. Dla Ciebie może to być pierwszy raz, kiedy pomożesz komuś na Święta.

Wejdź na www.dzieciSOS.org i podaruj święta dzieciom, które jeszcze ich nie znają.

Wpłat można dokonać bezpośrednio na numer konta: 07 1240 6247 1111 0000 4975 0683

Akcja świąteczna trwa do końca grudnia.

Za koncepcję kreatywną odpowiada agencja Dziadek do Orzechów.

Za realizację spotu odpowiada Propeller Film.

Patronami medialnymi kampanii są: Program 1 Polskiego Radia, TVP2 oraz Nasze Miasto.


infowire.pl


POWIĄZANE

W meich społecznociowych pojawiła się bardzi ciekawa, choć powszechnie znana ana...

Myjka Karcher K5 to zaawansowane urządzenie, które stanowi klucz do efektywnego ...

Program azotanowy od ubiegłego roku pozwala dość elastycznie stosować nawozy azo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę