aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

AKCJA PROTESTACYJNA PRODUCENTÓW PAPRYKI!!!

5 sierpnia 2022
AKCJA PROTESTACYJNA PRODUCENTÓW PAPRYKI!!!

Rolnicy - producenci papryki z polskiego zagłębia paprykowego na Południu Mazowsza w dniu (dzisiaj!) 05.08.2022 w godzinach 09:00 – 14:00 organizują akcję protestacyjną pod sklepem Lewiatan w miejscowości Potworów.


Sieć sklepów Lewiatan wpisuje się na listę wstydu polskich sieci handlowych. W szczycie polskiego sezonu na paprykę i inne warzywa ciepłolubne, ta oto sieć oferuje polskim konsumentom paprykę zagraniczną. O zgrozo robi to nawet w stolicy produkcji papryki w Polsce w miejscowości Potworów, gdzie na półkach sklepowych oferowana jest papryka czerwona i żółta z Holandii. Jak nisko trzeba upaść żeby w pogoni za zyskiem brać udział w zabijaniu polskiej produkcji warzyw ciepłolubnych.

KUPCY SIECI LEWIATAN DLACZEGO PRZYKŁADACIE RĘKĘ DO NISZCZENIA POLSKIEJ PRODUKCJI WARZYW CIEPŁOLUBNYCH? JEŻELI ZNISZCZYMY POLSKĄ PRODUKCJĘ WARZYW, PODOBNIE JAK ZOSTAŁY ZNISZCZONE POLSKIE KOPALNIE, ŻYWNOŚĆ DLA POLSKIEGO KONSUMENTA PODROŻEJE TAK JAK PODROŻAŁ WĘGIEL. POLSKA PRODUKCJA ROLNA JEST GWARANCJĄ BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCIOWEGO DLA POLAKÓW. TYLE LAT NIE ZAWIEDLIŚMY POLSKICH KONSUMENTÓW I CHCEMY NADAL PRODUKOWAĆ DLA NICH SMACZNĄ, ZDROWĄ, UPRAWIANĄ W GRUNCIE PAPRYKĘ.

Zrzeszenie Producentów Papryki RP uruchomiło specjalny numer alarmowy (516 124 929) na który konsumenci z całej Polski mogą zgłaszać przypadki oferowania zagranicznej papryki w szczycie polskiego sezonu. W chwili obecnej prawdopodobnie jeszcze 3 sieci handlowe trafią na przygotowywaną przez Zrzeszenie Producentów Papryki RP listę wstydu. Każdy zgłoszony przez konsumentów, rolników, pracowników sklepów przypadek oferowania w szczycie polskiego sezonu zagranicznych owoców i warzyw będzie zweryfikowany.

Zrzeszenie Producentów Papryki RP

MEDIA zapraszamy na konferencję prasową na godzinę 11:00


POWIĄZANE

Komisarz Rolnictwa UE Janusz Wojciechowski przekazał, że na najbliższym i ostatn...

Do końca lipca br. rzemieślniczy Browar PINTA planuje uruchomić nową linię do pu...

Skuteczne ograniczenie ilości odpadów i zwiększenie recyklingu wymaga wcześniejs...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę