aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Bezpieczne gospodarstwo rolne

22 marca 2006

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, Izby Rolnicze, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Państwowa Inspekcja Pracy są organizatorami konkursu ,,Bezpieczne Gospodarstwo Rolne’’.

Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych oraz wyłonienie gospodarstw mających osiągnięcia we wdrażaniu tych zasad. Mogą w nim  uczestniczyć osoby prowadzące produkcyjną działalność rolniczą. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie gospodarstwa rolnego do Konkursu w najbliższej Placówce Terenowej lub Oddziale Regionalnym KRUS  osobiście, za pośrednictwem poczty lub innych osób - w nieprzekraczalnym terminie do końca marca 2006r.

Każde zgłoszone gospodarstwo będzie wizytowane przez komisje konkursową. Będą oceniane te elementy środowiska pracy rolniczej i wyposażenia gospodarstwa, które decydują o bezpieczeństwie - głównie ład i porządek w obrębie podwórza, stan budynków inwentarskich i gospodarczych, a w nich jakość używanych schodów, drabin oraz instalacji i urządzeń elektrycznych.


POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu ukraińskiemu koncernowi medialnemu Suspl...

-A przecież nasze propozycje ustaw, gdybyśmy mieli wsparcie rządu jako związki z...

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę