Adama_15.08-30.09.2021

EkoForum w Rzeszowie

3 grudnia 2015
W środę 17 kwietnia  w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie im. M. Spytka Ligęzy (ul. Spytka Ligęzy 12) odbędzie się Ekoforum „Świadomość ekologiczna – duma czy wstyd” organizowane przez klaster Dolina Ekologicznej Żywności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 09:00 i potrwa do 12:30.

W trakcie Ekoforum, które odbędzie się w  ramach X Sesji Popularnonaukowej dla Szkół Promujących Zdrowie „Żywność – nasz przyjaciel czy wróg?”, poruszone zostaną tematy związane z ekologicznym rolnictwem i zdrowym odżywianiem. Jednym z zaproszonych na spotkanie ekspertów jest dr Janina Błażej, prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia Rolnictwa Ekologicznego „EKOGAL”, która opowie o prowadzeniu produkcji rolniczej metodami ekologicznymi. W drugim wystąpieniu dr Leokadia Drobnica z Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie przedstawi zależności pomiędzy żywnością ekologiczną a zdrowiem człowieka.

Poza wystąpieniami ekspertów program Ekoforum obejmuje również wybór laureatów konkursu na najlepszą prezentację multimedialną „Ekorecepta na ekożycie” oraz „Żywność ekologiczna - moda czy konieczność?”. Obejrzymy także  projekty, które wygrały w konkursie na najciekawszy plakat pt.  „Mapa ekofarm i ekofabryk na Podkarpaciu”.
Program Ekoforum

POWIĄZANE

Pomoc wynosi 1000 zł do każdych urodzonych 10 prosiąt. Będzie wypłacana wyłączni...

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie serdecznie zapr...

W dniu 30 listopada b.r. w podsuwalskim Sobolewie, z udziałem mieszkańców, władz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę