aaa_TSW_2023
CTR_2023

EkoForum w Rzeszowie

3 grudnia 2015
W środę 17 kwietnia  w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie im. M. Spytka Ligęzy (ul. Spytka Ligęzy 12) odbędzie się Ekoforum „Świadomość ekologiczna – duma czy wstyd” organizowane przez klaster Dolina Ekologicznej Żywności. Spotkanie rozpocznie się o godz. 09:00 i potrwa do 12:30.

W trakcie Ekoforum, które odbędzie się w  ramach X Sesji Popularnonaukowej dla Szkół Promujących Zdrowie „Żywność – nasz przyjaciel czy wróg?”, poruszone zostaną tematy związane z ekologicznym rolnictwem i zdrowym odżywianiem. Jednym z zaproszonych na spotkanie ekspertów jest dr Janina Błażej, prezes Podkarpackiego Stowarzyszenia Rolnictwa Ekologicznego „EKOGAL”, która opowie o prowadzeniu produkcji rolniczej metodami ekologicznymi. W drugim wystąpieniu dr Leokadia Drobnica z Zespołu Szkół Gospodarczych w Rzeszowie przedstawi zależności pomiędzy żywnością ekologiczną a zdrowiem człowieka.

Poza wystąpieniami ekspertów program Ekoforum obejmuje również wybór laureatów konkursu na najlepszą prezentację multimedialną „Ekorecepta na ekożycie” oraz „Żywność ekologiczna - moda czy konieczność?”. Obejrzymy także  projekty, które wygrały w konkursie na najciekawszy plakat pt.  „Mapa ekofarm i ekofabryk na Podkarpaciu”.
Program Ekoforum

POWIĄZANE

Rada UE zatwierdziła porozumienie osiągnięte ze Zjednoczonym Królestwem, które z...

W czwartek eurodeputowani i hiszpańska prezydencja Rady nieformalnie osiągnęli p...

Konferencja Przewodniczących Parlamentu przyjęła kompleksowy pakiet środków mają...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę