Biometan
a_bio-expo_ptak_750

Freskovita - Kefir Chłodnik

17 lipca 2007
Mlekovita – najlepsza firma branży mleczarskiej (źródło: dwutygodnik AgroTrendy „Ranking Zakładów Mleczarskich” 2006 r.)  efektywnie pracuje na kreowaniem i wprowadzaniem innowacji produktowych.

Po wnikliwych analizach  rynku i potrzeb konsumentów serów twardych dojrzewających w plastrach, wprowadzono bardzo wygodną sztywną  tackę o masie 150 g, typu zamknij – otwórz, w asortymencie: Sokół (szlachetny ser typu szwajcarskiego) oraz Gouda i Edamski ( sery typu holenderski). W najbliższym czasie linia serów plastrowanych zostanie poszerzona o ser Tylżycki.

Na podstawie badań rynkowych określających preferencje konsumentów  w zakresie smaków produktów fermentowanych, wprowadzono  nowe smaki wchodzące w skład linii Polskie (jogurt o smaku: jabłko z miętą i kawa z guaraną) oraz Freskovita – najnowszy hit rynkowy - Kefir Chłodnik.

Kefir Chłodnik to najwyższej jakości produkt, o niepowtarzalnym smaku, który idealnie sprawdza się w czasie letnich upałów. Doskonale smakuje spożywany bezpośrednio z wygodnego, ekologicznego 330 g kartonika w kształcie  butelki z zakrętką, jak również jako danie obiadowe - podany  z młodymi ziemniakami.

Posiada szczególne właściwości odżywcze  i zdrowotne. Reguluje  przemianę materii, usprawnia procesy przyswajania białka i wapnia, obniża ciśnienie tętnicze i poziom cholesterolu we krwi. Ponadto ma zdolność rozkładania związków rakotwórczych przyswajanych przez organizm wraz z żywnością, zwiększenia możliwości absorbowania laktozy u osób o  złej wchłanialności tego cukru.
Dzięki substancjom antybiotycznym hamuje rozwój chorobotwórczych bakterii występujących w przewodzie pokarmowym oraz dostarcza organizmowi witamin, głównie z grupy B. Wskazany jest  w profilaktyce zapobiegania osteoporozie i  łagodzenia stresu.

Sugerowana cena detaliczna: ok. 1,59 zł/szt     

MLEKOVITA to NAJLEPSZA FIRMA BRANŻY MLECZARSKIEJ (I miejsce w Rankingu Zakładów Mleczarskich dwutygodnika AgroTrendy z 2006 r.) i NAJWIĘKSZY POLSKI EKSPORTER (Ranking Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich z 2006 r.). Jest największą mleczarską grupą kapitałową w kraju ze 100 % kapitałem polskim. Produkty z logo MLEKOVITY zdobyły zaufanie i uznanie konsumentów krajowych i zagranicznych. Najwyższej jakości wyroby oraz najnowocześniejszy park maszynowy to najważniejsze atuty firmy.

Grupę Kapitałową MLEKOVITA tworzą obecnie zakłady zajmujące się przetwórstwem i dystrybucją wyrobów mleczarskich: macierzysty w Wysokiem Mazowieckiem, a także w Bielsku Podlaskim, Morągu, Zakopanem, Lubawie oraz magazyny dystrybucyjne w Pieniężnie, Chrzanowie, Kluczborku, Kowalewie Pomorskim, Piasecznie, Białymstoku, Jadownikach i Goręczynie.

POWIĄZANE

To już druga rocznica współpracy znanej sieci restauracji Salad Story i Foodsi, ...

Stabilny czynsz dzierżawny nawet przez 30 lat – często wyższy niż możliwości zar...

Przewodnicząca Komisji Europejskiej zadeklarowała, że nie będzie dążyła do zmian...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę