aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Inwestycje w chów i hodowlę ryb

5 stycznia 2016
W Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dniach od  1 do 14 lutego 2013 r. włącznie można składać wnioski o dofinansowanie w ramach Programu Operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013" w zakresie środka 2.1 "Inwestycje w chów i hodowlę ryb" na realizację operacji wymienionych w § 3 ust. 1 pkt  3 ww. rozporządzenia w zakresie operacji polegających na zakupie i instalacji urządzeń napowietrzających i natleniających.
Wnioski o dofinansowanie należy składać do oddziału regionalnego Agencji właściwego ze względu na miejsce położenia obiektu  chowu lub hodowli, w którym będzie realizowana operacja.
Wniosek o dofinansowanie należy złożyć osobiście lub przez upoważnioną osobę albo przesyłką rejestrowaną nadaną w polskiej placówce pocztowej operatora publicznego lub przesyłką kurierską.
Jeżeli wniosek o dofinansowanie zostanie złożony przesyłką rejestrowaną, dniem złożenia wniosku jest data stempla pocztowego. W przypadku, gdy wniosek o dofinansowanie zostanie dostarczony przesyłką kurierską, dniem złożenia wniosku jest dzień dostarczenia tej przesyłki do ARiMR.
Pomoc jest przyznawana do wyczerpania środków finansowych, zgodnie z kolejnością złożenia prawidłowo wypełnionego i udokumentowanego wniosku o dofinansowanie.
Wzór formularza wniosku o dofinansowanie wraz z instrukcją oraz inne niezbędne dokumenty są dostępne na stronach:www.arimr.gov.pl i www.minrol.gov.pl w zakładce "PO Ryby 2007-2013".
Więcej informacji  można uzyskać na stronie www.arimr.gov.pl  oraz telefonicznie pod numerem infolinii 0-800 38-00-84.POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę