informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Józef Śliwa Głównym Inspektorem IJHAR-S

26 września 2003

Z dniem 26 września br. premier Leszek Miller powaołał na stanowisko Głónego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych Józefa Śliwę.

Akt powołania wręczył minister rolnictwa i rozwoju wsi Wojciech Olejniczak.

Nowy szef Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych urodził się w 1954 roku. Jest absolwentem Akademii Rolniczej we Wrocławiu (1989), gdzie odbył także Studia Podyplomowe na Wydziale Zootechnicznym - Produkcja pasz przemysłowych i doradztwo w zakresie żywienia zwierząt (1996).

Od 1975 roku do 1999 roku pracował w "Bacutil-u" (kolejne nazwy przedsiębiorstwa, wynikające z prywatyzacji i przekształceń własnościowych - Bacutil, HUPP oraz Contipasz S.A.), gdzie pełnił kolejno funkcje od kierownika zmiany do prezesa - dyrektora generalnego. W latach 1999-2001 był prezesem FH Draco Sp. z o.o., następnie w latach 2000-2002 - prokurentem w Agro-Beskid Sp. zo.o. i ostatnio wiceprezesem w Ton-Agro Śląsk Wrocław/Opole.


POWIĄZANE

W dniu 8 marca 2019 r. w siedzibie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi odbyła s...

Od 5 do 7 marca 2019 r. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa wziął udział w odbywa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę