aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Najbezpieczniejsze gospodarstwo rolne 2012

11 września 2012
Magdalena i Jakub Wojciechowie z miejscowości Grzawa w województwie śląskim są zwycięzcami X Ogólnokrajowego Konkursu „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne” w kategorii gospodarstw indywidualnych.  Natomiast w kategorii gospodarstw pierwszae miejsce jury przyznało gospodarstwu ogrodniczemu Łegajny Sp. z o.o. z województwa warmińsko – mazurskiego.
Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 21 września 2012 r. o godzinie 1200 podczas uroczystej Gali na Międzynarodowej Wystawie Rolniczej AGRO SHOW w Bednarach.
Celem konkursu jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w trakcie pracy oraz poprawa bezpieczeństwa i higieny pracy w gospodarstwach rolnych. Oceniane są następujące elementy: poprawność dokumentowania analizy ryzyka zawodowego istniejącego oraz przewidywanego, skuteczne sposoby zmniejszania tego ryzyka, porządek w obrębie podwórzy, stan budynków inwentarskich i gospodarczych, wyposażenie maszyn i urządzeń w osłony, podpory i inne zabezpieczenia, warunki obsługi zwierząt, stosowanie i jakość środków ochrony osobistej. Ponadto bierze się też pod uwagę estetykę gospodarstw oraz udział pracowników i kadry kierowniczej w utrzymaniu bezpieczeństwa na odpowiednim poziomie.POWIĄZANE

"Rolnicy S3" z Zachodniopomorskiego to obecnie jedna z najbardziej zdeterminowny...

Jak było do przewidzenia, tuż po wyborach samorządowych, burmistrzowie, wójtowie...

Decyzja o wyborze odpowiedniej karmy jest kluczowa dla zdrowia psa i jego samopo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę