aaa_TSW_2023
CTR_2023

Nowa platforma wymiany doświadczeń

3 grudnia 2015
Pod hasłem „Dolina Ekologicznej Żywności i Uniwersytet w Turku – nowa platforma wymiany doświadczeń w czwartek 18 kwietnia  w Lublinie, w hotelu "Mercure" przy Alejach Racławickich 12 odbyło się kolejne już Ekoforum organizowane przez Dolinę Ekologicznej Żywności.
Główny celem spotkania była wymiana doświadczeń pomiędzy przedstawicielami fińskiego Uniwersytetu w Turku (Brahea Centre for Training and Development) oraz klastrowiczami z Doliny Ekologicznej Żywności. W trakcie sesji poruszone zostały  również kwestie dotyczące ewentualnej współpracy Uniwersytetu z Wyższą Szkołą Przedsiębiorczości i Administracji.

Goście z Finlandii spędzą na Lubelszczyźnie 4 dni. W tym czasie odwiedzą miejscowe gospodarstwa ekologiczne oraz zapoznają się z lokalnym produktami.


Dolina Ekologicznej Żywności to pierwszy w Polsce tego typu klaster, którego celem  jest zbudowanie na terenie Polski Wschodniej ponadregionalnej platformy współpracy w zakresie rozwoju i promowania ekologicznych produktów żywnościowych.POWIĄZANE

Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Tomasz Obszanski oraz Prezes Fundacj Wspier...

 W związku z doniesieniami prasowymi o przekazywaniu ziemi z Zasobu Własności Ro...

Zarząd KRIR realizując wniosek przyjęty na I Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolni...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę