A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

PSEW zaprasza

5 lutego 2015
Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej organizuje 10 marca 2015 w centrum konferencyjnym Zielna w Warszawie  drugą edycję warsztatów pt. Prognozowanie produktywności farm wiatrowych. W trakcie warsztatów będą przeprowadzane obliczenia dla hipotetycznej farmy wiatrowej. Bazując na rzeczywistych rozkładach wiatru (15 lat) pokazane zostanie jak kształtuje się produkcja i cash flow w poszczególnych trzyletnich okresach rozliczeniowych przy różnych poziomach ofertowanej ceny. 
Firma konsultingowa TPA Horwath stworzyła model, którego wyniki obliczeń przedstawiane będą  na bieżąco w czasie warsztatów. Wyniki analiz zostaną zaprezentowane dla różnych strategii ofertowania w aukcji w odniesieniu do wyników faktycznej produkcji farmy wiatrowej (łącznie ze zmiennością siły wiatru w czasie). W ramach dostępności czasu i w miarę możliwości technicznych, zostaną również rozważone scenariusze i założenia zaproponowane przez uczestników warsztatów
w czasie ich trwania.
Jak informuje PSEW warsztaty będą prowadzone przez zespół  ekspertów w zakresie prognozowania produkcji energii elektrycznej oraz analityków finansowych pracujących na co dzień z projektami farm wiatrowych.


POWIĄZANE

Odpuśćmy już z tym rodzicielstwem na pełen etat. Napisać, że rodzicielstwo to ci...

Stanowisko Suwerennej Polski dotyczące przedłużenia do czerwca 2024 roku zakazu ...

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami oraz posiadacze Karty Dużej Rodziny muszą...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę